Wpis z mikrobloga

Miał ktoś doświadczenia ze słuchawkami na przewodnictwo kostne? Zastanawiam się nad takim aparatem dla osoby niedosłyszącej, i chciałbym się zorientować jak dobrze to działa i pomaga na ten problem, oraz czy zwykłe słuchawki są w stanie wystarczyć żeby sprawdzić czy dana osoba będzie lepiej słyszeć czy musi być aparat, no i czy dobrym pomysłem będzie zamówienie a ewent. jak się nie uda zwrot.
#pytanie #sluch #laryngologia #technologia #sluchawki
interpenetrate - Miał ktoś doświadczenia ze słuchawkami na przewodnictwo kostne? Zast...

źródło: images

Pobierz
  • 3
@interpenetrate: słyszę i moje wrażenia są takie, jakby ci ktoś głośniki przystawił do głowy. Faktycznie cześć dźwięku idzie jakby ze środka, ale sporo z zewnątrz przez głośniki. I ludzie dookoła normalnie słyszą czego słuchasz poczytaj o "bone conduction sound leakage" .
Chciciaz dla kogoś kto nie słyszy mzoe to być dobra opcja, nie mam pojęcia.

Kupic bedzie najbezpieczniej na amazonie, na pewno nie będzie wtedy problemu z ewentualnym zwrotem.
@interpenetrate szkoda pieniedzy. osoba niedoslyszaca (majaca jeszcze resztki sluchu) musi miec dobre sluchawki z anc poniewaz ma problem z izolacja dzwieku. mam ubytek sluchu 60% na jednym uchu i sluchawki na przewodnictwo kostne sa dla mnie bez sensu: ani dobrze slysze otoczenie ani dobrze muzyke.