Wpis z mikrobloga

Mam zagadkę czy jeszcze warto kupić sobie PS4? Dostępna jest wersja slim. Interesuje mnie tylko nowa (w żadne używki bawić się nie chce bo jak znam życie spali się to po tygodniu). Widzę ,że można to kupić za 1200. Ps5 kosztuje już 2700, a komp żeby dobrze na nim gry chodziły pewnie podobnie. Nie chce inwestować wiecej niż 1500.Ciekawi mnie ile jeszcze będzie można z takiej konsoli korzystać? Xbox nie byłby lepszy w tej cenie? Nie znam się na tym wcale bo w ostatnie gry grałem w okolicy roku 2010. Chciałem sobie przejść wiedźmina i może jeszcze cyberpunka
#ps4 #gry #wiedzmin3 #xbox
  • 11
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec Xboxa Series X co chwile idzie dorwać poniżej 2k. PS4 tylko używana bo nowa żadnego sensu nie posiada. To nie są awaryjne sprzęty, za okolice 500zl powinieneś dostać dobry egzemplarz.
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: ale to nie lepiej realnie kupić xbox series s i abonament game pass ta konsola chodzi za 1k z tego co widzę abonament w promce dorwiesz za 200 zł pewnie na rok jak nie dłużej - a będziesz miał next gen w gorszej grafice jak staroć ps4

jakbym miał brać ps4 to typowo używka z 10 grami pewnie za 800 byś wyrwał, no poniżej 1k
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: nie ma co bać się używek. Odbiór od gościa, poproś o odpalenie gierki, sprawdź pady, czy czyta płyty i kup. Potem serwis, zmiana past i bzikaj
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: jest sporo dobrych gier na ps4 i nie sluchaj tu malkontentow o tym co sie oplaca. Jedna rzecz tylko ze lepiej brac ps4 pro a nie slim. Sporo gier z pozniejszych czasow tej generacji dziala dobrze na pro a na reszcie powiedzmy wystarczajaco.
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec jak chcesz pograć w cyberpunka to kup sobie ps5, na ps4 to się trochę mija z celem (zrobiłem platynę na ps4, teraz sobie pykam na ps5). Co dopiero wersja z napędem chodziła po 2000 wszędzie, może są jakieś promki na pepperze. Jeśli chcesz ps4, to do wiedźmina styknie, ale nówki za taką kwotę nie ma sensu, używki koło 500 PLN. Popytaj po znajomych, może ktoś się pozbywa. Ja z miesiąc temu
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Polecam kupić ps4, bo przejdziesz sobie kilkadziesiąt dobrych gier z tej generacj, a po 2 latach możesz sprzedać i kupić ps5 i ograć gry które wychodzą już tylko na ps5. Jeśli chodzi o awaryjność ps4 to ps4 pro mam 8 lat, a ps4 slim 4 lata i nigdy nic się nie zepsuło.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: X S będzie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej ograniczany, bo producenci robiąc grę na port xbox muszą kombinować jak zrobić by i xs odpalić grę bez problemów tak jak to ostatnio z baldur gate 3 było.
@CzarnyOwiec jeśli nie masz zamiaru przechodzić przez najbliższe 2/3 lata na nową generacje to kupuj nówke ps4 slim. Także nie wiem gdzie szukasz tych cen ps5, bo 5 normalnie często po 2k zł
  • Odpowiedz