Wpis z mikrobloga

@MateMizu: z jedenastką w życiu nie miałem problemów, xp był ok, ale jak ktoś powiedział wcześniej, trzeba było ją długo łatać. Także trochę takie okulary nostalgii.
tragedia jakaś, zapomniałem że to gówno się tak długo instalowało kiedyś xD


@Naproksen: Instalujesz na dysku HDD czy SSD? Na SSD idzie dosyć szybko.

ale XP tak ogólnie był benadziejny pod względem stabilności. Pełno sterowników robiło mu bluescreena.


@variss: Chyba nie używałeś nigdy Windowsów 95, 98 skoro tak piszesz. W95, 98 można było rozwalić instalując masę różnych demówek i przeróżnego oprogramowania z płytek dołączanych do gazet. W lokalnym sklepie komputerowym
XP to był najlepszy system

@MateMizu: xp reinstalowalem przez wirusy i awarie systemu dziesiatki razy - tzw. format, windowsa 10 i 11 policze na palcach 1 reki. A mam pod soba kilkaset kompow z 10(systemy od premiery 10 czyli ponad 8 lat) i 11. No i sterowniki, udostepnianie ekranu, plikow ogolnie funkcje. Daj spokoj. To juz 7 byla lepszym systemem, ale dalej brakuje jej do niezawodnosci 10
@biskup2k temat tyczył się XP, więc do niego się odniosłem. Skoro XP byl jaki był to wczesnieksze wersje lepsze być nie mogły. Druga sprawa, że XP jest najmilej wspominamy, bo w Polsce dużo ludzi zaczynało przygodę z PC właśnie od niego, stąd takie trochę naiwne, pociągnięte nostalgią wspomnienia o nim.
@variss: O to fakt, wywalał się przy byle #!$%@? xD. Chyba od czasu XP nie widziałem blue screena, nawet już nie pamiętam. Oczywiście obecne systemy są lepsze, nawet się już przyzwyczaiłem, ale jak już wspomniałem. XP i 7 był dla mnie bardzo prosty w nawigacji, lubiłem go.
@JestemGraczem w 2014 jednej ze znajomej robiłem format i wsadziłem obok 7 xpka bo nie była zdecydowana którego chce i właśnie się zdziwiłem jak podczas instalacji usłyszałem ta muzykę, nigdy wcześniej sie nie zdarzyll a robiłem kilkadziesiąt instalek