Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Całe życie byłem mało ambitny i bardzo leniwy. Wręcz chorobliwie. W szkole uczyłem się całkiem dobrze ale kompletnie nie przykładałem uwagi do prac domowych. A na sprawdzianie, jak wiedziałem, że już na pewno napisałem na 2 to oddawałem sprawdzian, gdzie połowy pytań nawet nie przeczytałem. W pracy podobnie. Parę lat temu zarabiałem więcej niż teraz. Ale olałem to i znalazłem prace z niższą pensją, gdzie mogę się opieprzać. Odmawiam też wszelkich awansów, często udaje, że czegoś nie umiem. Związki też olewam, nie potrzebuje tego bo to kolejne obowiązki. Nie mam marzeń, planów, celu. Żyje jak typowy #przegryw ale nim nie jestem. Przegrywy tu na tagu coś robią, mają marzenia, dążą do celu mimo, że wiedzą, że go nie osiągną, pracują, czytają książki. A ja kompletnie odwrotnie. W życiu bym nie poszedł na siłownie po to by ładniej wyglądać. Mam wywalone na swoją fryzurę, na ubiór. A wiem, że mam wszystko na wyciągnięcie ręki. W szkole nauka mimo totalnej olewki szła mi dobrze. Miałem większą wiedzę, niż kujonki którzy całymi dniami się uczyli. Ja jedynie słuchałem na lekcjach bo szkoda mi było marnować czas po szkole. Tak samo wygląd: jestem wysoki, żadnych zakoli, nie ćwiczę a jednak gruby nie jestem, szczurem też nie. Kobiety wiele razy same okazują mi zainteresowanie (tzn bardziej jak byłem w szkole/na studiach). Nawet wymigiwałem się od tego mówiąc, że jestem gejem. Znajomych mam choć nasz kontakt to tylko wyjście na piwo do baru.
W co mnie skłoniło do tego aby to napisać? Na święta rodzice zostawili mi psa pod opiekę bo wyjechali na kilka dni i dziś wrócili. Pies narobił na dywan. Nie sprzątnąłem tego. 2 dni siedziałem w smrodzie i nawet nie pomyślałem, żeby to sprzątnąć. Matka dziś mnie opieprzyła za to i kazała iść się leczyć. I wypomniała mi też, że jako jedyny dzikus w rodzinie nie byłem na wigilii od 20 lat.
A jestem tak leniwy, że nawet jakby ktoś mi powiedział, że 10min od domu leży tysiąc złotych i mam godzinę aby je podnieść to bym nie poszedł po nie. No nie chciałoby mi się.
#depresja #prokrastynacja #psychologia #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @penkroff: @Cadfael: Chodziłem do psychologa i psychiatry, zarówno jako dziecko jak i w dorosłym życiu. Nie stwierdzili mi żadnego autyzmu ani nic. Dostałem jedynie porady typu jak chcesz coś zmienić to weź się w garść, zobaczysz efekty to będziesz zadowolony i będziesz miał motywacje. Jedna pani psycholog to nawet mi podziękowała za wizyty, w sensie nie zaprosiła na kolejną. Powiedziała, że tak wygląda społeczeństwo, jedni