Wpis z mikrobloga

@r5678: duda to może już nie ale ktoś od pisu w drugiej turze nieironicznie tak. Bo dla nas obywateli z wyboru między dżuma a cholera wyglada to tak: gówno > po bez prezydenta > PiS bez prezydenta > po z prezydentem > PiS z prezydentem, ale wykopki zbyt świeżo pamiętają ta ostatnia opcje i nie są gotowi na ta wiedzę
@swiadekkoronny: Na wykopie widzę jak zwykle alternatywna rzeczywistość

ALEŻ TUSK ROZWGRAŁ DŁUGOPIS

Tymczasem w ziemskiej rzeczywistości:
- Tusk obiecał podwyżki
- przejął siłą telewizje (zamiast poczekać miesiąc)
- dopisał do ustawy OKOŁOBUDŻETOWEJ 3 bańki na TVP (bo 2 mld na TVP to rozbój w biały dzień, wiadomo)
- został złapany jak przy ustawie wiatrakowe i zablokowany

MY CHCIELI TO NA ONGOLOGIE,ANETKA PRZEZ DUDĘ NIE DOSTANIE PREMII, PORADZIMY SOBIE (wy nie, wy
@swiadekkoronny: i za co to poparcie dla Hołowni?

Koalicja robi wrzutke kontrowersyjnej rzeczy (3 miliardy dla TVP) do zwykłej ustawy. Co dawna opozycja mocno krytykowała, gdy PiS tak robił. Hipokryzja poziom Tusk.

Koalocja nie chcę tych 3 miliardów, Tusk nie chcę tych 3 miliardów, terez i PiS, i Dudas nie chcą tych 3 miliardów...

Więcej kolacja jak nie podpisałeś 3 miliardami to nie będzie wcale ustawy. I elo do nowego roku.
@maur: Kurcze nie wiem, może dokonywali by zmiany na podstawie ustawy? W sensie byłoby dłużej bo Duda by opóźniał trzebaby było się z nim dogadać lub współpracować, ale byłoby legalnie.

Macie racje, kto by miał do tego głowę, Z BUTA WJEDŻAM I PRZEJMUJEMY SIŁĄ GMACH INSTYTUCJI PUBLICZNYCH

PRA WO RZĄ DOŚĆ
KON STY TU CJA
@rachuneksumienia to przy założeniu, że z Duda dałoby się dogadać. Optymistyczne założenie. :)
Plus niektórzy argumentują (w gorących jest), że oba sposoby wyboru szefów mediów są “spalone”, dlatego zostaje ogólny kodeks spółek. Więc czy takie siłą.. dużo szumu jest. Tak jak politycy PiS krzyczą o krs, a krs jest deklaratywny, nie stanowi prawa do reprezentowania spółki.