Wpis z mikrobloga

Opus Magnum Anno Domini 2023


Czyli powiększenie max square w #kwadraty do 100x100 co uważam za psychologiczną granicę wejścia do klubu dla dużych chłopców. To 100x100 jako całość wyszło niejako przy okazji, bo jeżdżę raczej pod zielony, a niebieski wychodzi "niechcący". Podsumowania roku jeszcze nie robię, ponieważ jest szansa coś dołożyć w tak pięknej pogodzie jaką mamy za oknem. Ale będzie po Sylwestrze - roczek był owocny.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - > Opus Magnum Anno Domini 2023

Czyli powiększenie max square w #kwadraty do...

źródło: sq

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 15
masz klepniętą Hutę Katowice?


@Farmer_Joe: niestety nie. Dwa lata jak był termin, to akurat fizycznie nie było mnie w okolicy i nie dało się przełożyć planów. Czekam z niecierpliwością na, oby, 2024.
  • Odpowiedz
@metaxy gratki! Coś niewyobrażalnego.
Ciekawi mnie skąd Ty masz na to czas? Po prostu wstajesz i 4 a na 8 domu roboty? Czy nie masz obowiązków i jeździsz kiedy chcesz?
  • Odpowiedz
  • 1
Ta mapa nic mi nie mówi! ile to boisk piłkarskich? Ile to działek dilerskich?


@wpisynienawisci: to na mapie to Polska! W boiskach, to będzie #!$%@?, w działkach dilerskich jeszcze więcej.

Gratulacje. Szerokosci w nowym roku!


@briskmann: Vielen Dank!
  • Odpowiedz
  • 2
Ciekawi mnie skąd Ty masz na to czas? Po prostu wstajesz i 4 a na 8 domu roboty? Czy nie masz obowiązków i jeździsz kiedy chcesz?


@kaczoor: niestety pracuję. Po prostu wyjeżdżam na rower na cały dzień/weekend. A że w ciągu dnia mogę zrobić 300+ km to jakoś się składa. Poza tym jeżdżę trochę więcej rowerem już 10 lat. To się uskładało.

Graty, światowa czołówka kwadraciarska! (òóˇ
  • Odpowiedz
  • 0
I to jest niby tylko na rowerze?


@Murasame: nie, jest niby również na piechotę. Tak z 1%.

będziesz zaliczał wiślana trasę rowerową do Szczucina Pisz wcześniej


@Pesa_elf: już wielokrotnie mam ją przejechane. Do granic znudzenia niestety.
  • Odpowiedz
  • 0
ehhh człowiek na przyszły rok planuje jakieś 35x35, a tu pół Polski w kwadratach.

35x35 to i tak nadal fura.

Dużo miałeś z tego kwadratów na wodzie?


@Misiopysioo: raptem kilka, nie umiem pływać, więc jakieś tam rowerki wodne, etc.
  • Odpowiedz