Wpis z mikrobloga

Ostatnio latał taki "mem" na wykopie...
Sprawdziłem oni oby dwoje nie żyją...I ta która zebrała 7mln i Mateusz który zebrał 10k...
Za hajs zdrowia czy życia nie kupisz..
Nie pieniądze się w życiu liczą a zdrowie, satysfakcja z pracy, podróże,i prawidłowe relacje społeczne dużo rozmów dużo śmiechu z związkiem romantycznym i seksem włącznie.
Przegrywie i nie tylko wyobraź sobie że jutro dostajesz diagnozę nowotworu a za pół roku umierasz.
MOŻE TAK BYĆ...
NIE MARNUJ CZASU NIE MARNUJ ŻYCIA...
Nie jest powiedziane że przeżyjesz 2024r.
Nie jest wiadome czy dozyjesz 18,20,25,30r.ż...
Nie warto nic nie robić,nie warto trwać w cierpieniu i bólu..
HŁOPYY I BABY NIECH ROK 2024 BĘDZIE ROKIEM ZMIAN TEGO WAM I SOBIE ŻYCZĘ...
Bez znaczenia co złego za nami i ile lat mamy na koncie liczy się dziś i jutro.

#motywacja #przegryw #damskiprzegryw #rozwojosobisty #rozkminy #filozofia #psychologia #zwiazki
sursumlcorda - Ostatnio latał taki "mem" na wykopie...
Sprawdziłem oni oby dwoje nie ...

źródło: temp_file3279598683459006529

Pobierz
  • 13
@sursum_l_corda: ja wiem ze 2024 to bedzie rok PRÓBY wielkich zmian. 6 dni temu byłem pierwszy raz u psychiatry, takze podwaliny pod 2024 zrobione, aktualnie jestem na lekach, planuję terapię, ale tylko jesli leki mocno będą kopać, jak te co mam obecnie nie będą, to poproszę o mocne, bo na trzeźwo nie dam rady iść na terapię.

Ogolnie nie potrafie sobie wyobrazic siebie jako fajnego ziomka ze znajomymi, dziewczyną i szczesliwym
Nie pieniądze się w życiu liczą a zdrowie, satysfakcja z pracy, podróże,i prawidłowe relacje społeczne dużo rozmów dużo śmiechu z związkiem romantycznym i seksem włącznie.


@sursum_l_corda: Nie mam niczego z tej listy łącznie z pieniędzmi (za chwilę komornik na koncie here), czyli czas umierać (in video game).

Przegrywie i nie tylko wyobraź sobie że jutro dostajesz diagnozę nowotworu a za pół roku umierasz.


No i co w związku z tym mam
@sursum_l_corda:

Nie pieniądze się w życiu liczą a zdrowie, satysfakcja z pracy, podróże,i prawidłowe relacje społeczne dużo rozmów dużo śmiechu z związkiem romantycznym i seksem włącznie


No, czyli i tak mnie to nie dotyczy, bo nie mam pieniędzy ani reszty z tego co piszesz....( ͡° ʖ̯ ͡°)

Następnie....

Przegrywie i nie tylko wyobraź sobie że jutro dostajesz diagnozę nowotworu a za pół roku umierasz.


Szczerze? Pewnie bym