Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Spotykam się z dziewczyną,zaprosiła mnie na Sylwestra na koncert w plenerze. Czy powinienem próbować zaprosić ją do domu?

Logistyka: Sylwester jest 30 minut pieszo do mnie. Ona do siebie ma godzinę nocnym autobusem pod miasto. Ten autobus jest co godzinę całą noc.

Co najlepiej zrobić (nie chcę wyjść na creepa, który proponuje seks):
1. Nigdzie nie zapraszać, po koncercie lekko po północy się rozejść
2. Po koncercie zaprosić ja "na herbatę bo zimno" (trochę cringe)
3. Jeszcze przed Sylwestrem wybadać przez wiadomości czy chce po koncercie jeszcze spędzić czas

Mamy po 29 lat. Wcześniej było 6 spotkań, wszystkie w miejscach publicznych. Na tych spotkaniach się całowaliśmy, ale bez jakiegoś szału. Oboje nie pijemy, więc wszystkie odpowiedzi typu "hehehhehehehe po hehehe winku do Ciebie pójdzie" proszę sobie odpuścić.

#zwiazki #randki #randkujzwykopem #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #wychodzimyzprzegrywu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@AndyMendy: To samo miałem napisać. W tym wieku raczej każdy odkłada na bok nastoletnie podchody jak lis do jeża. Raczej zauważy, żeś nie decyzyjna kluska i nic z tego nie będzie. Zapodaj testosteron czy coś to może męskości nabierzesz.
Zaproś ja do siebie, żeby nie wracała sama nocą do mieszkania, ale dodaj że "ale bez obaw, oddam Ci moje łóżko a ja pójdę na kanape" myślę że tak byłoby najlepiej a jak wyjdzie to się okaże
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @AndyMendy @MP1990 no to co konkretnie mam zrobić? Ma nie brzmieć jak propozycja seksu (nawet nie wiem czy jej się tak naprawdę podobam). Nie chcę też zaskoczyć jej propozycją nocowania jak w ogóle nie jest przygotowana. Co mam zrobić, żeby było "męskie"? xD

@Pan_Slon pisałem, że nie pijemy i żeby nie pisać o hehe winie

„Jeśli chcesz, to możesz się przekimać u mnie. Nie będziesz musiała krążyć po nocy autobusami.” To tylko jeden z miliona nie narzucających się zdań. Używanych w zależności od sytuacji. Pewność siebie i tyle. Nikt ci dialogów nie będzie wysyłał na poczekaniu. Jak nie będzie chciała, to jej proponujesz opcje odwiezienia/ odprowadzenia do domu, żeby zyskać w oczach nawet jak się nie zgodzi na nockę u ciebie.