Wpis z mikrobloga

Biceps curls 90kg x 9, potem Hammer curls 50kg x 8
Musiałem sprawdzić dwa razy ciężar w tym uginaniu po serii, bo coś mi się za lekkie w łapach wydawało lol.
Przedramiona są trochę problematyczne :P Ciągle się pompują i są mniej lub bardziej zmęczone, bo jednak dostają mocno właściwie każdego dnia. Robiąc Hammery dało się to we znaki bo miałem problem z utrzymaniem stabilnie hantli.
No ale to drobna sprawa, po prostu wzrost ciężarów, wzrost objętości, mocno daje im popalić.
Ten trening jest zawsze z tych spokojniejszych, bo to właściwie trening zamykający tydzień treningowy dla mnie, a następnego dnia już jest max effort lower, czyli ciśnięcie :)

Cały trening

Biceps curls Ez bar 90kg x 9
Hammer curls 50kg x 8
Concentric curls 17,5kg 4x15
Grippers CoC 2 3x15

#strongaf #pokazforme #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Biceps curls 90kg x 9, potem Hammer curls 50kg x 8
Musiałem sprawdzić d...
  • 24
@donfazzione: Dzięki, bardzo dobre rady :) Ale tak jak sie domyśliłeś, już to wszystko robię. Trzeba obserwować po prostu, czy zacznie się robić z tego większy problem, czy pojawi się "zły" ból. Póki co w najważniejszych treningach mi to nie przeszkadza, nie utrudnia. Bo tam trening bicepsów czy chwytu to jest gdzieś tam daleko na liście priorytetów, właściwie to jest tylko dodatek.
@IntruderXXL Pewnie same się przyzwyczają do nowej objętości. Pamiętam, że ja miałem nawet bóle w łokciu które promieniowaly wlasnie od zajechanych przedramion. Także jak poczujesz ze masz cos podobnego to mozesz wiedziec od czego to jest. Pozdrawiam i cisnij dalej, super sie to obserwuje
@IntruderXXL: Ja jestem na etapie jedzenia, więc na święta trzeba podjeść żeby cię dogonić na wadze. Niestety są to głównie posiłki niskobialkowe, ale przy dużej ilości kalorii w końcu dobije wymarzoną ilość. Chciałbym również ujrzeć ciebie pod choinką, ale chyba to marzenia ściętej głowy..