Wpis z mikrobloga

największa beka z Polaków wykopków, którzy są przekonani, że są biali (aż do pierwszego spotkania z altrightem z zachodu


@ananasowy: nie wiem jak altright na zachodzie ale do tej pory jedynymi osobami które odbierały mi biały status są lewaki z wykopu xd
Weź mi jeszcze coś napisz o klasyfikacji ras według Anglosasów albo jakaś inna bzdure żeby poczuć się lepiej
Weź mi jeszcze coś napisz o klasyfikacji ras według Anglosasów albo jakaś inna bzdure


@BigBoobs: podział Homo Sapiens na rasy jest co do zasady durny, ale nie trzeba się uciekać do klasyfikacji według Anglosasów, bo przecież już nam Niemcy zgotowali swoją teorię ras. Ba! Sami Polacy Sarmaci uważali twoich dziadów chłopów za brudnych Słowian.
@ananasowy no spotkałem się z takim alrightem z zachodu, dokładnie jakiś dresik kibol dynamo Drezno, co cisnął po Polaczkach, powiedziałem mu, ze jego naród Panów jest teraz zalany czarnym szambem i w nim tonie a dla beki dodałem jeszcze, że my Polacy (paradoksalnie mam obywatelstwo RFN) jesteśmy relatywnie do nich kulturowym i rasowym etnostanem, trochę mu mina zrzedła i zaczął się wydzierać, że głosuje tylko na AFD i Niemcy znowu będą normalne,
już nam Niemcy zgotowali swoją teorię ras


@ananasowy: Niemcy początkowo chcieli, żebyśmy razem z nimi szli na Bolszewików... Niemieccy uczeni ponoć donosili Hitlerowi, jakoby Polacy byli bardzo zdolnym i zaradnym narodem, który warto poddać germanizacji. Poczytaj sobie też o Goralenvolk.
@BigBoobs @ananasowy pije do wypowiedzi jednej szurnietej murzynki z Ameryki xD Chodziło chyba o to że czarni mają najgorzej i w ogóle, ktoś jej wtedy powiedział że Polacy historii też dużo cierpieli, no i ona wtedy że Polacy nie są biali.