Wpis z mikrobloga

Błędy jakie popełniłem w tym roku w randkowaniu:
- nie urosłem 2/3 cm (mam 180-2, cel kupić wyższe buty)
- byłem za mało dynamiczny
- za mało schudłem (tylko 2kg, obecnie 84, cel 78kg ) a chyba po schudnięciu widać zmiany w policzkach itp ?
- niepotrzebnie miałem przyjaciółkę, spiny masz, ruchania nie masz prosta kalkulacja cel brak przyjaciółek
- nie zauważałem zlewania/ ghostowania i braku zaangażowania/wiosłowałem tylko ja cel przy 3 moich pytaniach brak pytania "a ty" lub coraz krótsze wiadomości gdy ja się rozpisuje - do wyj3bania
- za dużo pisania z laskami ogólnie cel ograniczyć to do max godziny dziennie na wszystkie laski
- za szybko gadanie jak z dziewczyna np. mówienie o swoich słabych stronach/wadach/porażkach itp i też ogólnie wkręcania się
- brak wyjścia np. w jeden weekend z dwoma laskami dzień po dniu, jakoś się bałem, że będąc z jedna spotkamy tą drugą , przez co czas wyjścia z następną laską się wydłużał i zamiast kuć żelazo póki gorące wychodziłem z laską, która mnie olała - wynikało to też ze zmęczenia w randkowaniu
- chodziłem w joggerach, czasem chodziłem w takich których nie było widać, że to joggery ale no i tak cel schudnąć i chodzić w normlanych jeansach, bo trudno na moje nogi znaleźć jeansy
- za dużo tindera za mało ig więcej miesięcy spędziłem na tinderze, a wyjść więcej i lepszych pod względem vibe i atrakcyjności laski było z ig
- będąc rocznik 98 chyba rocznik 02 to jednak jeszcze dla mnie za młode na związek, ale to możliwe, że zależy od laski
#zwiazki #tinder #badoo #p0lka #seks #p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw #postanowienianoworoczne
  • 30
@razdwatrzy55: joggery są fajne jeżeli nie masz 40lat. Nie opowiadaj o swoich problemach i słabościach nawet jak będziesz dłużej i bliżej z jakąś laską, nawet jak tego nie pokazuje to są tak zaprogramowane że podświadomie będzie ją to odrzucało nawet jak nie pokaże po sobie. Od tego znajdź sobie dobrych ziomków ze swojego otoczenia, często będą mieć podobne i sobie razem ponarzekacie co pomaga. Nie bój się umawiać z kilkoma nawet