Wpis z mikrobloga

Błędy jakie popełniłem w tym roku w randkowaniu:
- nie urosłem 2/3 cm (mam 180-2, cel kupić wyższe buty)
- byłem za mało dynamiczny
- za mało schudłem (tylko 2kg, obecnie 84, cel 78kg ) a chyba po schudnięciu widać zmiany w policzkach itp ?
- niepotrzebnie miałem przyjaciółkę, spiny masz, ruchania nie masz prosta kalkulacja cel brak przyjaciółek
- nie zauważałem zlewania/ ghostowania i braku zaangażowania/wiosłowałem tylko ja cel przy 3 moich pytaniach brak pytania "a ty" lub coraz krótsze wiadomości gdy ja się rozpisuje - do wyj3bania
- za dużo pisania z laskami ogólnie cel ograniczyć to do max godziny dziennie na wszystkie laski
- za szybko gadanie jak z dziewczyna np. mówienie o swoich słabych stronach/wadach/porażkach itp i też ogólnie wkręcania się
- brak wyjścia np. w jeden weekend z dwoma laskami dzień po dniu, jakoś się bałem, że będąc z jedna spotkamy tą drugą , przez co czas wyjścia z następną laską się wydłużał i zamiast kuć żelazo póki gorące wychodziłem z laską, która mnie olała - wynikało to też ze zmęczenia w randkowaniu
- chodziłem w joggerach, czasem chodziłem w takich których nie było widać, że to joggery ale no i tak cel schudnąć i chodzić w normlanych jeansach, bo trudno na moje nogi znaleźć jeansy
- za dużo tindera za mało ig więcej miesięcy spędziłem na tinderze, a wyjść więcej i lepszych pod względem vibe i atrakcyjności laski było z ig
- będąc rocznik 98 chyba rocznik 02 to jednak jeszcze dla mnie za młode na związek, ale to możliwe, że zależy od laski
#zwiazki #tinder #badoo #p0lka #seks #p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw #postanowienianoworoczne
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
Mirek sobie zyly wypruwa, aby p0lka go polubila, ona go traktuje jak powietrze, a ty mowisz, ze nalezy ryj zamknac i udac, ze wszystko jest w porzadku? Wyjazd z tagu.


@ren-downhill: a co mi da wylanie frustracji jesli zostane znowu zghostowany ? tylko bardziej sie wkurze xd
  • Odpowiedz