Wpis z mikrobloga

Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ubiera i maluje żeby nie odwracać uwagi od tego o czym mówi. Zajmuje się składaniem komputerów. Prowadzi kanał na ytubie z wiedzą specjalistyczną. Obserwujący: 2705 osób.

Pani Martyna: wyzywająco się ubiera i maluje żeby skupić uwagę na swoich cyckach. Nie zajmuje się niczym. Prowadzi nic nie wnoszący profil na instagramie, w którym nie prezentuje żadnej wiedzy i nic nie mówi. Obserwujący: 44700 osób.

#informatyka #szlaufyzinstagrama #cycki #szaramyszkadlaanonka #ladnapani #spermiarzalert #logikaniebieskichpaskow #pieklokobiet #takaprawda
WielkiNos - Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ...

źródło: temp_file5445783122948877967

Pobierz
  • 168
@WielkiNos: Nie mam instagrama i nie zaglądam, bo mi szkoda czasu, ale jakbym tam był to twórczość Pani od komputerów bym oglądał. Sam lubiłem kiedyś modować i składać PCty, a za moich czasów kobieta, która się tym interesuję to był chyba jak święty graal, więc ciekawy byłbym nawet samego zjawiska. Dziewczyny po prawej nie skomentuję, bo nie ma nawet o czym pisać. Z powodu takiego raka nie mam tam konta.
@WielkiNos: Z pania Sandrą jest taki problem, że weszła w niszowy temat i przedstawia go w sposób mniej profesjonalny i mniej interesujący niż konkurencja. Wiem, bo kiedyś trafiłem na jej kanał i to raczej podstawy, i chyba żadnych ciekawostek, brak części rozrywkowej, ale też dużo nie oglądałem i to było dawno temu - jak startowała ze swoim kanałem na youtube. Prędzej tam bym szukał jej widowni, a nie na portalu ze
Nemayu - @WielkiNos: Z pania Sandrą jest taki problem, że weszła w niszowy temat i pr...

źródło: image_2023-12-23_135020351

Pobierz
@WielkiNos: w zly sposob to rozkminiasz
zakladasz ze te liczby sa prawdziwe
algorytm po prostu promuje i moze sobie wygenerowac nieskonczona ilosc lajkow, obserwujacych, pieniedzy, czegokolwiek

tak jak na wychodku moze sobie bialek wykopac kazda tresc przez tysiace botow

ich strony to ich zasady, to nie php by przemo
@WielkiNos: Dlatego mimo że baby(podkreśle baby nie kobiety) przejeły Instagrama i Twitcha eksponując dupsko i cyce to chłopczyki(facetami wstyd ich nazwać) zepsuły te serwisy. Jest dużo stream-erek , który są po prostu zabawne i przyjemnie się je słucha ale co z tego jak przyjdzie baba poszczuje cycem i ma kilka razy tyle oglądających. Bardziej przerażające w podanym przez Ciebie przykładzie jest to że Sandram nawet wizualnie jest kilka klas wyżej niż
@WielkiNos: pani sandra jest tak #!$%@? ze przez przypadek ogladalem jeden odcinek czegos i mialem ochote co sekunde przelaczyc na cos innego. mogla by miec cycki rozmiaru xxl i tak nie zmienilo by to ze nie ma charyzmy pozdrawiam
@WielkiNos: Źle dobrana platforma do grupy docelowej, już większy odzew pewnie na martwym forum by było, a realnie to pewnie jakieś discordy i twittery a nie instagramy powinny być używane.