Wpis z mikrobloga

Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ubiera i maluje żeby nie odwracać uwagi od tego o czym mówi. Zajmuje się składaniem komputerów. Prowadzi kanał na ytubie z wiedzą specjalistyczną. Obserwujący: 2705 osób.

Pani Martyna: wyzywająco się ubiera i maluje żeby skupić uwagę na swoich cyckach. Nie zajmuje się niczym. Prowadzi nic nie wnoszący profil na instagramie, w którym nie prezentuje żadnej wiedzy i nic nie mówi. Obserwujący: 44700 osób.

#informatyka #szlaufyzinstagrama #cycki #szaramyszkadlaanonka #ladnapani #spermiarzalert #logikaniebieskichpaskow #pieklokobiet #takaprawda
WielkiNos - Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ...

źródło: temp_file5445783122948877967

Pobierz
  • 168
@WielkiNos: problem w tym że oczywiście spermiarze i simpy zgotowały nam ten los, ale pani Sandra też ma dużą część obserwujących z powodu bycia kobietą.

Ja to obserwowałem od wielu lat na scenie politycznej (ci najmniej ok 2016 przy wyborach prezydenckich w USA). Nie mam nic przeciwko faktowi że kobieta wykorzystuje fakt bycia kobietą do uzyskania popularności ZWLASZCZA jeżeli później robi wartościowy ORYGINALNY content ale bardzo dużą część z nich robi
U tej pierwszej też czasem goście wypisują głupoty, zresztą ilość subów na youtube ma podobną co ta druga followersów na instagramie. Tylko, że prawie każdy ma kompa w domu (lepszego lub gorszego) i wiedzę do obsługi, a cycatą laskę już niekoniecznie. Może stąd rozstrzał. :P Blondyna piękna nie jest, dlatego wrzuca swój najlepszy atut (poprawiony silikonem i photoshopem) na pierwszy plan. Sandra wygląda na normalną dziewczynę, na zdjęciach będzie wyglądać proporcjonalnie lepiej
@WielkiNos: ale po co przeciwstawiasz je obie i napędzasz na nie wykopków? xDDD Większość kobiet nie chce być używana do tego, by poniżyć inną kobietę, jak ty to robisz. Nie dziwię się, że usunęli, bo jakieś dwie niewinne laski są ofiarami twojej frustracji i incelowskich światopoglądów
@vvv-vvv: prosta sprawa, na wpół goła baba jest symbolem prokreacji i zawsze wygra z babą ubraną, inteligentną specjalistką

kontrowersyjna teza, ale do przetrwania na planecie ziemia prosty mózg męski szuka potencjalnej partnerki do prokreacji a nie do konwersacji o laptopach xd

to jest tak zwane żerowanie na najniższych możliwych instynktach, dlatego często na produktach kompletnie nie związanych z cielesnością się ładuje półnagą babę - co to przyciąga uwagę
Dietetyq - @vvv-vvv: prosta sprawa, na wpół goła baba jest symbolem prokreacji i zaws...

źródło: 536bc0eb16a64_o_original

Pobierz
@WielkiNos: mordo, przecież widać, że pan ze zdjęcia pełna profeska, nawet włosy stracił od gamingu i masturbacji. Mam zaufać jakiejś julce co se dłubie w komputerze czy temu gościowi?
Takie kanały oglądają ludzie mający jakiś cel. I julka opowiadająca o konkuterach mnie nie przekonuje, proste, od razu na wstępie traci na wiarygodności. Czym ma wygrać z innymi podobnymi kanałami?
A że szonisko ma jakieś tam polubienia? No ma bo to szonisko,
@vvv-vvv: no i co z tego - ale na pewno jadąc autem byś na nią zawiesił mimowolnie oko, a reklama nie zawsze ma sprzedać tylko też budować świadomość marki, jakbyś dalej jechał tym autem i zobaczył już logo firmy "toda" to podświadomość by Ci mogła rzucić "dobre dywany to są, kupuj jeeeee" :P
Takie kanały oglądają ludzie mający jakiś cel. I julka opowiadająca o konkuterach mnie nie przekonuje, proste, od razu na wstępie traci na wiarygodności. Czym ma wygrać z innymi podobnymi kanałami?


@puczipucko123: Tym, że nie każdy ogląda taki kanał żeby pozyskać konkretną wiedzę - tylko żeby sobie popatrzyć na miłą Panią a przy okazji może się czegoś dowiedzieć, ale nawet niekoniecznie.

Nigdy nie oglądałeś prognozy pogody, żeby się przekonać w jakiej kiecce