Wpis z mikrobloga

Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ubiera i maluje żeby nie odwracać uwagi od tego o czym mówi. Zajmuje się składaniem komputerów. Prowadzi kanał na ytubie z wiedzą specjalistyczną. Obserwujący: 2705 osób.

Pani Martyna: wyzywająco się ubiera i maluje żeby skupić uwagę na swoich cyckach. Nie zajmuje się niczym. Prowadzi nic nie wnoszący profil na instagramie, w którym nie prezentuje żadnej wiedzy i nic nie mówi. Obserwujący: 44700 osób.

#informatyka #szlaufyzinstagrama #cycki #szaramyszkadlaanonka #ladnapani #spermiarzalert #logikaniebieskichpaskow #pieklokobiet #takaprawda
WielkiNos - Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ...

źródło: temp_file5445783122948877967

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
@WielkiNos: spermiarstwo to rak tego świata, ale mogło być gorzej mogli być st00pkarze, jakoś rok temu widziałem kanał prowadzony przez różową o motocyklach, gdzie pod tych spermiarzy specjalnie nagrywała na boso i pod nich kadry ustawiała
  • Odpowiedz
  • 56
@WielkiNos tak. Wchodząc szerzej - ja nie mogę się przyzwyczaić do tego, jak w ostatnich latach dla większości chyba ludzi kanonem piękna stały się dziunie z takimi samymi ordynarnie umakijażowanymi ryjami. Dla mnie zawsze najładniejszy i najbardziej seksowny jest naturalizm, a nie #!$%@? zmaterializowana próżność nałożona na twarz i wstrzyknięta do dupy
  • Odpowiedz
  • 15
ja nie mogę się przyzwyczaić do tego, jak w ostatnich latach dla większości chyba ludzi kanonem piękna stały się dziunie z takimi samymi ordynarnie umakijażowanymi ryjami.


@vvv-vvv ja to nazywam klony z instagrama. To nie tylko makijaż, ale też sztuczne rzęsy i wypełniacze do ust i policzków, brwi odrysowane od szablonu. Akurat pani Sandra wygląda z klasą w porównaniu do blond Karyny.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: tak działają spermiarze chociaż sądzę że kanał tej drugiej lampucery też sporo różowych lajkuje. Jak można to lajkowac to nie wiem ona nie wstawia nic oprócz swojej mordy po kilka razy dziennie. Może ma kupione te lajki albo coś bo nie wierzę w to w sumie
  • Odpowiedz