Wpis z mikrobloga

#tvpis #sejm #polityka #bekazpisu #tvp #i1930 #1930 #oswiadczenie #i930 #tvrepublika
Nigdy TV Republika nie oglądałem, ale ja serio myślałem że to jest w miarę profesjonalna stacja.
Tyle lat dotacji a to nadal jest na poziomie telewizji osiedlowej, bo do jakiejś studenckiej to jeszcze nie dorastają.
Siedzi sobie ekspert #1 w postaci typowego wujka eksperta od wszystkiego (najczęściej Sakiewicz) a koło niego ekspert #2 w postaci kolegi wujka z wojska (najczęściej ktoś z Gazety Polskiej czy innej przybudówki PiSu) i tak sobie siedzą jak przy flaszce i poruszają (jak to eksperci) różne wątki o tym że PiS jest dobry a wszyscy inni źli.
Parodia xD
Krs90 - #tvpis #sejm #polityka #bekazpisu #tvp #i1930 #1930 #oswiadczenie #i930 #tvre...

źródło: ooo

Pobierz
  • 10
Tyle lat dotacji a to nadal jest na poziomie telewizji osiedlowej


@Krs90: 90% dotacji wracało jako datki na partyjaników, 5% szło dla ludzi co na wolnym rynku by zarabiali może 3000 zł brutto a tu dostali 15-20k (z czego 1/4 też musieli dawać na partię). 5% w telewizję. Jak zawsze w chlewie obsranym przez kaczki.
@Krs90 ciekawe, gdzie się podział mocarz chłopskorozumizmu Marian Kowalski. U jaszczura już nie nagrywa, pis już go nie lubi, ciekawe, jak chłopina na siebie zarabia, politycznie jest ugotowany już chyba wszędzie XD