Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze mnie ciekawiło jak to jest z tymi drogimi furami i laskami. Niestety jestem z biedoty i wokół biedoty się obracam ale widzę u koleżanki na tinderze że sporo kolesi wrzuca na profil fotki przy swoich mustangach, amg, audicach itd. A przecież tyle takich drogich aut stoi dziś na ulicy i nikt się na to nie patrzy. Raz siedziałem w parku i naprzeciwko mnie stał taki ładny czarny mustang z białym paskiem. Ludzi pełno przechodziło i totalnie nikt nie zwracał uwagi, już nie mówiąc o tym żeby ktoś sobie robił przy tym zdjęcia. Ale ok. To jeszcze na logikę da się wytłumaczyć. Auto dosyć pospolite na polskich drogach. Ale ciekawi mnie co w przypadku jakiegoś ferrari czy lambo albo r8, granturismo czy corvette. Gdzie takich aut w polsce jest promil - szczególnie w małych miastach <150k. Może ma ktos z was wśród znajomych takie przypadki, albo sami jesteście posiadaczami (w końcu wykop to elita wśród zarobków). Działa to czy nie? (nie wliczając afryki, białorusi i ukrainy).

#samochody #supercars #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #programista15k #randki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
A przecież tyle takich drogich aut stoi dziś na ulicy i nikt się na to nie patrzy. Raz siedziałem w parku i naprzeciwko mnie stał taki ładny czarny mustang z białym paskiem. Ludzi pełno przechodziło i totalnie nikt nie zwracał uwagi, już nie mówiąc o tym żeby ktoś sobie robił przy tym zdjęcia.


@mirko_anonim: bo dziś auto nawet za pół miliona nie robi wrażenia na drodze, bo jest takich pełno. Ludzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kumpel nie posiada, aczkolwiek kiedyś wynajął jakiegoś egzotyka for fun na jeden dzień. Ogólnie typek wygląda normalnie, tak jak w sumie większość ma tam swoją "grupę odbiorczą" i tyle. Podjechał pod wielkomiejski odpowiednik remizy, czytaj pierwszy lepszy klub w piątek wieczorem. Z tego co gadał stał tam może 5 minut i jarał sobie szluga przy otwartym oknie. Powiedział, że było to co się spodziewał - kilka lasek podbiło i chciało
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Chodzi Ci o to, czy ludzie zwracają uwagę na supersamochody?

Większość nie, ale z reguły zawieszą oko na chwilę. Ktoś bardziej wtajemniczony zapyta o silnik itd. Dzieci nagrywają filmiki jak stoisz na światłach, a te większe dzieci czasami krzyczą żeby dać gazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo wszystko rzucasz się w oczy i ktoś może Cię zapamiętać, a jak masz indywidualne tablice to już w ogóle
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: działa, laski ściagają majtki przez głowę byle by tylko dobrać się do faceta z MUSTANGIEM 2.3 Eco Boost xDDD Prestiżowe auto to to może było w 2000 roku i to poza stanami zjednoczonymi. U nich mustang to był taki passat u nas

Obecnie mustang w Polsce jest bardziej passatem niż passat. Wręcz wstyd mieć mustanga, bo to takie ułomne pokazanie, że chcesz się pokazać przed ludźmi, zaszpanować a w zasadzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tylko puste laski będą lecieć na takie auta. Typowe lambadziary z wydętymi ustami, szpetnym makijarzem, jebnięte z charaketeru i poza ruchaniem nic nie będziesz chciał innego z nią robić. Taniej wyjdzie iść na drogie #!$%@?, tym bardziej, że oczekiwania finansowe wobec ciebie to będzie więcej niż to auto.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

czesc kobiet ledwo rozroznia marki samochodow.
a wiekszosc nie rozpozna czy masz merca amg czy zwyklego, czy audi rs6 czy zwyklego avanta a6, bmw czy jakies bmw M. nawet jak zobacza na emblematy z tylu to i tak im nic to nie powie

ja mam 14 letnie bmw x5 i zdarzalo sie pare razy ze jak kogos podwozilem gdzies to mnie pytali czy to jest nowe auto.
to czego ty
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli masz super samochód, istnieje większe prawdopodobieństwo, że złapiesz szlaufa a nie kobietę xD

Jeśli trafisz na wartościową babę, to nawet gruz nie będzie przeszkodą. Sam miałem tak, że na pierwszym spotkaniu z moją różową, wybraliśmy się do zoo w zupełnie innym mieście, no i pech tak chciał, że rozwalił mi się samochód w połowie drogi, więc trochę słabo, bo potem musiałem jechać 50 km/h z obawą, żeby bardziej się
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Proste wyjaśnienie: na apkach randkowych szukasz towarzysza życia, więc fakt posiadania majątku (a drugie auto świadczy o dobrym usytuowaniu i w marginalnych przypadkach o debiliźmie) jest brany pod uwagę. W życiu codziennym, podczas spaceru masz gdzieś drugie auta i ich właścicieli, bo ich majątek cię w ogóle nie obchodzi - w końcu nie masz i nie będziesz mieć z nimi nic wspólnego.

To tak jakby zapytać czemu na
  • Odpowiedz
Może ma ktos z was wśród znajomych takie przypadki, albo sami jesteście posiadaczami (w końcu wykop to elita wśród zarobków). Działa to czy nie? (nie wliczając afryki, białorusi i ukrainy).


@mirko_anonim: Mój szef z poprzedniej firmy miał kiedyś szarą panamerę na daily i teraz ma białe maserati gran turismo, mówił, że ludzie nie robią zdjęć tylko co najwyżej obracają głowy. Do tego oglądali panamerę rzadziej niż to maserati. Żeby ludzie robili
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: może nie idealnie ale pasuje do przykładu z wsi mojej babci. Najważniejsza osoba we wsi (czyli proboszcz) kupił sobie mercedesa, takiego totalnie zwyczajnego, srebrnego, z 2005 roku może w średniej wersji (modelu niestety nie pamiętam, ale to nieistotne). Ile było głosów na wsi, że bla bla proboszcz za ich hajsem rozbija się luksusowymi samochodami, że jak tak można itp. Po dwóch latach proboszcz ten, zmienił samochód (nie wiem czy za
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mój somsiad ma taki wypasiony. Audi RSQ8. Pewnie serwis hamulcowy tam kosztuje tyle ile połowa mojej nowej A4. Osobiście traktuje auta użytkowo, ale uważam, że przyjemnie jest się przemieszczać komfortowo i mieć trochę tych koni pod maską dla bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Miałem okazję jeździć 10 dni dosyć charakterystycznym samochodem prasowym za około 1 300 000 zł w południowym kraju, na niemieckich blachach, nie powiem jakiej marki ale z dużym chromowanym grillem. Pani kasjerka z bramek autostradowych prawie wyskoczyła z okienka jak płaciłem (wymowny wzrok), na miejskiej starówce odwracanie wzroku przez kobiety i facetów. Właściciel mieszkania które wynajmowałem jak zobaczył samochód, robił sobie w środku zdjęcia (pisałem na bookingu że nie będziemy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: żeby to działało to laski musiałyby rozróżniać samochody żeby wiedzieć który ile kosztuje. Zastanów się jak by ci teraz siostra pokazała tusze do rzęs, 5 sztuk różnych, to umiałbyś powiedzieć który jest najdroższy a który najtańszy? No to większość kobiet raczej może strzelać który samochód jest najdroższy, ale pewnie je zmyli ten, który będzie umyty.
  • Odpowiedz
@thomcios:

Pani kasjerka z bramek autostradowych prawie wyskoczyła z okienka jak płaciłem (wymowny wzrok), na miejskiej starówce odwracanie wzroku przez kobiety i facetów.

Miałem okazję pojeździć tydzień GT3 (992) i tak jak piszesz, każdy się gapił. Najpierw mi to odpowiadało, ale po dwóch dniach trochę brał mnie delikatny #!$%@? z tych samych powodów co twoje.
  • Odpowiedz
laski musiałyby rozróżniać samochody żeby wiedzieć który ile kosztuje


@Kotdog: no to byś się zdziwił xd zresztą mówiąc o tych wymienionych przez opa samochodach i paru innych to nie da się pomyśleć że nie są drogie. Nie trzeba się kompletne znać na samochodach żeby wiedzieć że

ferrari czy lambo albo r8, granturismo czy corvette


to górna półka cenowa.

Jeśli mówisz o mercach, audicach, bmw, nawet tych bardzo wypasionych to pełna zgoda.
  • Odpowiedz
@kuraku: dokladnie tak to jest, posiadam fajne moto ducati streetfighter v4s z zeszlego roku, czerwony, ile dziewczyn zagadalo ze mam fajne moto? 0, gosci/facetow niezlicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz