Wpis z mikrobloga

Wiele w życiu widziałem, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że gwoździem do trumny Polski, Europy i całej cywilizacji staną się Julki z ajfonami. Ciekawe czy 100-200 lat temu jakikolwiek europejczyk przewidział, że jego kontynent pogrążą prawa wyborcze ameb wlepiajacych wzrok 24 na dobę w małe, plastikowe pudełko i czerpiące z niego wiedzę.

Moja prognoza jest taka, że jak wyjdzie ajfon 16 to będziemy leżeć i kwiczeć, a jak będzie 17 to będzie dzień zagłady Europy.

#neuropa #polska #polityka #bekazlewactwa #redpill #blackpill #feminizm #pieklokobiet #wybory #konfederacja #iphone #imigranci #gospodarka #ekonomia #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ynfluencer:

Dla lewackiej spiertoliny nawet jak uchodźca zgwałci i zatlucze kamieniem europejkę to jest urojenie, mowa nienawiści i faszyzm


Nikt tego nie napisał. Z kolei urojeniem jest cały twój pierwotny wpis xD
  • Odpowiedz
@Wink: Miłość, eskalująca muzyka na pianinie, tęczowe kolory i ręce radośnie wzniesione do góry zwyciężą nad wskaźnikami, prawami fizyki, matmy i biologii, co nie?
  • Odpowiedz
@Ynfluencer:

Miłość, eskalująca muzyka na pianinie, tęczowe kolory i ręce radośnie wzniesione do góry zwyciężą nad wskaźnikami, prawami fizyki, matmy i biologii, co nie?


Znów, to ty to napisałeś. Usilnie chcesz własne projekcje na temat czyichś poglądów wrzucać w usta innych ludzi.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer oho, kolejny oświecony kuc z mlekiem pod nosem włączył myślenie xd

ameb wlepiajacych wzrok 24 na dobę w małe, plastikowe pudełko i czerpiące z niego wiedzę.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Lewactwo nic nie potrafi tylko właśnie takie drwiące ad personam i zamykać ryje innym pod pretekstem "walki z nienawiścią i faszyzmem", bo wie, że w starciu z merytorycznymi argumentami polegnie zawsze w 5 minut.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: problem w tym, że twój wpis ocieka po prostu ad personam stanowiącym jedynie twoje wyobrażenie o świecie i osobach, które ten świat kształtują. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ynfluencer mordo ty weź przeczytaj ten swój wpis. Po prostu walnales taka projekcje że nic do dodania nie ma więcej xD

Ale jak uważasz ze taki z ciebie dyskutant - śmiało zaskocz mnie. Jeszcze żadnemu kucowi się nie udało by nie uciekł po chwili gdy okazuje się że jedyny argument jaki zna jednak każdy umie obalić xd
  • Odpowiedz
@Ynfluencer:

Podobne opinie były chociażby o nastolatkach jeżdżących w latach 80-tych do Jarocina. ,,My to chodzilim na potańcówki w remizie i mielim szacunek dla starszych, teraz ci młodzi to sami degeneraci''.

Ciekawe czy jakikolwiek boomer powiedział kiedyś coś w stylu: ,,świetną mamy młodzież, jestem spokojny o losy tego kraju''. ( ͡º ͜ʖ͡º)
falden - @Ynfluencer: 

Podobne opinie były chociażby o nastolatkach jeżdżących w lat...

źródło: f2d2232fc5ee49db279b02d729abcc68,0,0,0,0

Pobierz
  • Odpowiedz