Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego faceci stają się pantoflarzami gdy znajdą sobie dziewczynę?
Nie mogę poznać swojego przyjaciela odkąd zaczął się spotykać z nową dziewczyną. Zupełnie inny człowiek. Nie ma już czasu na wyjścia ze mną i resztą kolegow, a nawet gdy już wyjdzie to ciągle gada o tym jaka jego dziewczyna jest cudowna.
Jego hobby poszły w kosz, wcześniej miał typowo nerdowskie zainteresowania, czyli malowanie figurek, czytanie fantastyki, gry komputerowe. Teraz chodzi do klubów i podróżuje. Inny człowiek po prostu.

Nie mam bólu dupy że sobie kogoś znalazł. Ale mam ból dupy o to, że gdy znalazł dziewczynę to nagle zapomniał o naszej grupie przyjaciół. Trochę to słabe.
Do tego ta zmiana zachowania o 180 stopni. Jeszcze dodam że to nie jest jakiś młody chłopak tylko 35-letni facet, który już nie raz był w związku.

#zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
  • Odpowiedz
  • 20
@mirko_anonim bo niektórym facetom odbija po doznaniu smaku cipy. Ja nigdy nie miałem takiego etapu z moją żoną, chociaż fakt że rzadziej wychodzę na piwo. Ale głównie dlatego, że mi się nie chce. A teraz mam dobrą wymówkę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Może teraz on woli być z nią bo robią rzeczy których on nie mógł robić z Wami?
Na serio jest słabe to że ktoś się tak bardzo i nagle zmienia pod wpływem partnera.
Dla mnie to są ludzie gąbki, bez własnej tożsamości. Nic nie poradzisz. Jakby znalazł sobie zupełnie inną to znowu zmieni zachowanie i tok myślenia, w zależności z kim jest.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim poczekaj aż się dzieci urodzą :) facet po prostu myśli o rodzinie a nie kumplach od browara i ma właściwe priorytety
a ty ile masz lat, że kobity nie masz? znajdź sobie jakąś i spotykajcie się we czwórkę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jeśli są w związku krócej niż 2 lata to może być po prostu szał hormonów na początku relacji i z czasem się ustabilizuje i albo ze sobą zerwa albo ich relacja się trochę zmieni i on wróci do swojego hobby. Zawsze gdy znajomy poznaje dziewczynę/chłopaka to jakiś czas trzeba dać się tej osobie wyszaleć a później się odezwać lub poczekać na kontakt z drugiej strony. Czasem to mogą być miesiące a
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nigdy nie był waszym kolegą naprawdę, po prostu was wykorzystywał do zaspokojenia potrzeb bycia w towarzystwie i innych podobnych,ostatnio takie rzeczy obserwowałem w liceum więc przypuszczam że masz 16-18 lat, na przyszłość będziesz wiedział co to oznacza i niejeden raz się o tym przekonasz jak ktoś pozna dziewczynę/chlopaka/ zmieni pracę / przeprowadzi się / inne wydarzenie życiowe powodujące zanik kontaktu, grunt to utworzyć wokół siebie takie grono znajomych które tak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale chcesz być sędzią w jego sprawie? może woli gdzieś wyjść z kobietą zamiast malować te figurki?
masz mu za złe że kobieta chce mu dyktować co robić? a ty przecież też próbujesz dyktować

zresztą chłopy macie po 30 lat czy tam ile, to co myślisz, że będzie tak jak kiedy mieliście po 12 że codziennie po szkole latacie po kilka godzin?
  • Odpowiedz
Dlaczego faceci stają się pantoflarzami gdy znajdą sobie dziewczynę?

Jego hobby poszły w kosz, wcześniej miał typowo nerdowskie zainteresowania, czyli malowanie figurek, czytanie fantastyki, gry komputerowe. Teraz chodzi do klubów i podróżuje. Inny człowiek po prostu.


A może on zwyczajnie dorósł i się zmienił, a Ty zostałeś w miejscu i masz do niego pretensje że poszedł dalej ze swoim życiem?

Chociaż oczywiście wygaszenie do 0 swoich pasji i de facto życia przez
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola:

jeśli są w związku krócej niż 2 lata to może być po prostu szał hormonów na początku relacji i z czasem się ustabilizuje i albo ze sobą zerwa albo ich relacja się trochę zmieni i on wróci do swojego hobby.


Też dość znany case, tj. na początku związku facet temperuje swoje "nerdowskie zapędy" żeby wyjść na nieco mniejszego maniaka w oczach kobiety a potem jak to się ustabilizuje to wraca
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rozumiem,że ci szkoda tej znajomości, ale no niestety tak już jest, dziewczyna jest zazwyczaj ważniejsza od kumpli, bo to z nią się żyje, nie tylko spotyka na hobby, to jest dużo ważniejszy człowiek w życiu, o ile się dobrze trafiło. Może jak pierwsze zakochanie minie to on będzie miał dla kolegów więcej czasu, a może nie, a jeśli chcą dzieci to możliwe,że to definitywnie koniec między wami kolegami.
  • Odpowiedz
Teraz chodzi do klubów i podróżuje. Inny człowiek po prostu.


@mirko_anonim: To brzmi jakby jego różowa powiedziała '#!$%@? te wszystkie dziecinne rzeczy i będziesz się zachowywać tak jak ja chcę - czyli będziemy podróżować (by robić zdjęcia na insta dla koleżanek) i chodzić po klubach (bym mogła patrzeć na innych i bawić się z koleżankami)' xD

No sorki, mamy 21 wiek i jeżeli ktoś powie że czytanie książek, malowanie figurek, granie
  • Odpowiedz
@Dietetyq tu nawet nie chodzi o nerdowskie zapędy i ich tłamszenie ale o to że więcej czasu się spędza z dziewczyną. Jesli dziewczyna gra lub maluje figurki to pewnie w tym szalę hormonów będzie to wolał zawsze robić coś z dziewczyną niż kolegami i dopiero po opadnięciu tego szału zatęskni też za kolegami, ale jak typ jest „plynny” i robi to co z osobami z którymi spędza czas i nie ma realnego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: po 1 wiem, że z ziomkami nie pójde do kina/teatru/minigolfa a tez jakos tak pedalsko pojechac we 2 gdzies cos zwiedzac, wiec no takie rzeczy tylko moge robic z laska xd

Może teraz on woli być z nią bo robią rzeczy których on nie mógł robić z Wami?

Na serio jest słabe to że ktoś się tak bardzo i nagle zmienia pod wpływem partnera.

Dla mnie to są ludzie gąbki,
  • Odpowiedz