Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego faceci stają się pantoflarzami gdy znajdą sobie dziewczynę?
Nie mogę poznać swojego przyjaciela odkąd zaczął się spotykać z nową dziewczyną. Zupełnie inny człowiek. Nie ma już czasu na wyjścia ze mną i resztą kolegow, a nawet gdy już wyjdzie to ciągle gada o tym jaka jego dziewczyna jest cudowna.
Jego hobby poszły w kosz, wcześniej miał typowo nerdowskie zainteresowania, czyli malowanie figurek, czytanie fantastyki, gry komputerowe. Teraz chodzi do klubów i podróżuje. Inny człowiek po prostu.

Nie mam bólu dupy że sobie kogoś znalazł. Ale mam ból dupy o to, że gdy znalazł dziewczynę to nagle zapomniał o naszej grupie przyjaciół. Trochę to słabe.
Do tego ta zmiana zachowania o 180 stopni. Jeszcze dodam że to nie jest jakiś młody chłopak tylko 35-letni facet, który już nie raz był w związku.

#zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
@mirko_anonim: tak zwany syndrom zarośnięcia oczu. Przerabiałem już wielokrotnie, i taką obserwację poczyniłem, im bardziej chłop wpada jak śliwka w kompot i odcina kolegów tym bardziej walnięta baba. Ale nie wiem czy jest to jakoś potwierdzone badaniami/statystyką, czy to tylko w przypadkach które znam tak było.
@olokynsims czasem to walnięta baba a czasem sam chłop jest walnięty i osacza dziewczynę tak by nie miała kontaktu z innymi ludźmi niż on. Dla Ciebie super kolega ale w związku ludzie potrafią zachowywać się bardzo dziwnie i odmiennie od tego jak są singlami. Jak ktoś ma niskie poczucie własnej wartości to może próbować się odizolować z partnerem/partnerką od reszty świata tylko po to by ta druga osoba nie miała porównania lub
to w końcu jakie jest Twoje zdanie xD? dla mnie np. jest nudne chodzić ciągle do klubów i udawać jak jest zajebiście bo na 5 melanży przeliże się z jakąś laska 2 minuty xD już wole być tym pantoflem i posiedzieć z laska wieczorem a rano jak oni ledwo beda wracac z melanzu zycia to pojsc sobie z rozowa na squasha xD


@razdwatrzy55: Moje zdanie jest takie jak napisałam. OP mówi
Znowu jak towarzystwo ma już pary, ludzie są w parach to nie chcą się spotykać z singlami. Siedzą sobie w parkach. Mega głupie dla mnie, tak jakby koleżanka była zagrożeniem dla ich związku i chciała im ukraść każdego faceta.

@arinkao: a to roznie jest ja np. jako singiel przychodzilem na ogladanie fame mma gdzie byly tylko 2 pary oprocz mnie, choc z drugiej strony kolega rok temu mial sylwka gdzie byly
Anonim (nie OP): Akurat, że porzucił granie w gierki ostatnio to się nie dziwię, bo stan gier AAA w 2023 to porażka, stare gierki już ograne od 25 lat, w indykach jest parę pozycji, ale każdemu może się z czasem znudzić (taki RimWorld ma już 10 lat), a poza tym to chyba tylko BG3 było spoko.

Także tu to nawet dziewczyny nie potrzeba żeby przestać grać w 2023 xD

Teraz chodzi do klubów i podróżuje. Inny człowiek po prostu.


@mirko_anonim: może zawsze czuł dysonans do przegrywów? Wiesz, poznał inne życie. Jeszcze inna opcja jest taka że tak naprawdę to nie jest popadnięcie w pantoflarstwo tylko twoje #!$%@? i ze złości to tak nazywasz.