Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak jeszcze pracowałem w tym roku w biurze Januszexu STACJONARNIE jak jakiś zwierz. Mój januszex był bardzo dużym zakładem z pokaźnym terenem. Wiele dużych hal, pośrodku których jakieś uliczki wewnętrzne. Zakład miał politykę (jedna z nielicznych dobrych pomysłów tam), że papierosy można palić tylko w specjalnie przeznaczonych do tego wiatach, by odseparować palące bydło od zdrowych ludzi. Pamiętam, że gdy rano szedłem do pracy po terenie januszexu, to przy każdej takiej wiacie był szereg roboli palących papierosy obok siebie.

MEGA smutny widok - ogorzałe czerwone mordy, brudne ubrania na szelki, non stop bluzgi i... właśnie - papieros w ustach! Jak można palic szlugi w dzisiejszych czasach? Przecież to się automatycznie kojarzy z prostactwem. Kwestie zdrowotne pominę bo o tym każdy wie.

Zimo, wiatr, deszcz a oni stoją przy tych wiatach jak sarny przy paśniku byleby tylko nawdychać się trucizny. Aż mi się ich szkoda zrobiło trochę, ale cóż... Na własne życzenie.
#przegryw #robpill #pracbaza #praca #januszex #papierosy #takaprawda
Pobierz BlackpillRAW - Pamiętam jak jeszcze pracowałem w tym roku w biurze Januszexu STACJONA...
źródło: szlug
  • 22
@BlackpillRAW: To zabawne że i tak "robole" mają więcej kultury że palili pod wiatą, bo "światłe" korpoludki miały #!$%@? na strefy do palenia i jarali pod wejściem jak zwykle (°° #!$%@? strzelał codziennie.
@BlackpillRAW: Ja zawsze gnije jak są święta i chcąc nie chcąc na terminalu jestem z innymi słowianami. Tam również są takie specjalne strefy palaczy, są one odpowiednio małe i ciasne, więc "poważni" dorośli ludzie muszą odchodzić od swoich rodzin by wspólnie z innymi palaczami gnieść się w malutkich pomieszczeniach z wentylatorkiem. Coś pięknego niczym klatki weterynaryjne.
@BlackpillRAW

Pamiętam jak jeszcze pracowałem w tym roku w biurze Januszexu STACJONARNIE jak jakiś zwierz. Mój januszex był bardzo dużym zakładem z pokaźnym terenem. Wiele dużych hal, pośrodku których jakieś uliczki wewnętrzne. Zakład miał politykę (jedna z nielicznych dobrych pomysłów tam), że papierosy można palić tylko w specjalnie przeznaczonych do tego wiatach, by odseparować palące bydło od zdrowych ludzi. Pamiętam, że gdy rano szedłem do pracy po terenie januszexu, to przy każdej