Wpis z mikrobloga

@TS_X9: Pomijam aspekt ćwiczeń, bo może akurat mu tak lepiej wchodzi, czy były to jakieś ostatnie powtórzenia - nie wnikam, ale przewijałem sobie filmik od momentu, który wrzuciłeś do jego końca, bo pokazywał na nim posiłki i przyznam, że jestem w szoku. Przecież jego jedzenie wygląda jak jakieś żarcie dla psa (nie chcę tutaj urazić psów ofc). Wielka miska płatków kukurydzianych z dżemem na górze i to wszystko zalane białkiem, sucha
  • Odpowiedz
@TS_X9 no ale czemu ty się dziwisz? wazyles kiedyś 120kg? Ciało ludzkie nie chce mieć tyle mięsa na sobie, nie jest to optymalne. Gościu nawet śpi z maszyną cpap na nosie. Wrzuca w siebie tony jedzenia itd. Jedyny cel to dalej narzucać mięsa. Nie pochwalam ale taki to sport.

Wczoraj oglądałem filmik jak Derek Lunsford robi 3 minuty pozowania, spocił się w tym czasie jak świnia i zasapał... mr. Olympia.
  • Odpowiedz
@neonGlou: To jest sport ? .. bardziej choroba psychiczna, a jak już wyglądasz jakims cudem blisko ciężkich zawodników mr. Olympia to ociera się to o kalectwo.
  • Odpowiedz
@TS_X9: Za każdym razem jak przebijasz swój limit, tak będzie się działo i czy zrobisz to powoli czy szybko, będzie tak oddychał. Pamiętam siebie osiągając pierwsze 100kg w życiu, dyszałem i nawet pierwszy raz w życiu zacząłem chrapać w nocy, potem przestałem, niedawno osiągnąłem powtórnie 115-118kg i powtórka, zacząłem chrapać i ciężko oddychać. Śmieszą mnie ludzie którzy wytykają kulturystyce jaka jest niezdrowa, często jednocześnie jarając się np. piłką nożną, gdzie ilość
  • Odpowiedz
@pp93 ja tam go trochę rozumiem.
Sam potrafię jeść monotonnie (zmieniając jedynie warzywa jakie wrzucam) i bez fajerwerków, bo takie mam podejście do michy - ma być i nie musi być smaczna. Musi po prostu być.

Oczywiście rozumiem też podejście ludzi takich jak Ty, którzy chcą z jedzenia czerpać jakąś przyjemność i jeść smacznie, no ale nie każdy tak ma.

@TS_X9 no ale tak jest jak ważysz w #!$%@? dużo i z
  • Odpowiedz
@TS_X9: Ehhhh.... IGNORANCIE.

Ćwiczenia jak Rear db swing, albo np heavy partial facepull, dla osób które nie mają pojęcia to jest jakiś ego lifting, i jakieś kaleczenie techniki, a nie rozumieją że nic nie wiedza o ekstremalnym treningu, o zaawansowanych ćwiczeniach czy metodach.

Tego typu ćwiczenia na tył baków są ŚWIETNE jeżeli chcemy mocno zwiększyć rozmiar i siłę tylnego aktonu barków, który w większości jest zaniedbany... Nie wspominam że to jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx: ja nie wytykam że jest niezdrowa tylko na polskim podwórku kulturystyka wygląda tak że wygrywa ten co wbije w siebie jak najwiecej i przeżyje, bez większego zrozumienia tematu
  • Odpowiedz