Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: najlepszym prezentem, spośród nieistniejących urządzeń, byłaby dla mnie automatyczna krajalnica do suchej psiej karmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam starszego małego pieska, który musi jeść specjalistyczną karmę, która jest tylko w postaci dużych, twardych, suchych „chrupek”. W jednym worku są ich tysiące i codziennie ręcznie przez pół godziny na desce do krojenia zwykłym nożem kroję ręcznie te chrupki. Szukałem jakiejś optymalizacji typu kruszenie tych chrupek młotkiem
  • Odpowiedz
Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?


@JustJoinIT: Coś co pozwoliłoby zniwelować uczucie "Jebne kawusie i będzie git", odpowiadam od razu kawusia nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustJoinIT:
Takim urządzeniem byłby dla mnie przenośny, noszony przy sobie automatyczny tłumacz - nazwałbym go Smart Translator.
Byłoby to małe urządzenie, które można nosić w uchu lub na szyi. Potrafiłoby tłumaczyć na żywo każdy język na dowolny inny język, który wybierzesz. Dzięki niemu można by rozmawiać z ludźmi z całego świata bez barier językowych.
Urządzenie byłoby również w stanie rozpoznawać i odtwarzać emocje i akcenty mówców. Idealnie Smart Translator byłby zasilany
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Soczewki kontaktowe z rejestracją obrazu i dźwięku, zapisujące wszystko do chmury. Gdybyśmy nosili je od urodzenia moglibyśmy wracać do wszystkich chwil z naszego życia, które nasza pamięć już zamazała. Ja bym na pewno wrócił do nagrań ze spędzonych wspólnie dni z moją nieżyjącą babcią, kiedy byłem dzieckiem. Może też jakiś powrót do pierwszego pocałunku z pierwszą miłością, chociaż tutaj nagrałoby się pewnie tylko mlaskanie, bo oczy zamknięte ze stresu (
  • Odpowiedz
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”

Ja bym poprosił rejestrator i odtwarzacz wspomnień. Jest to niewielkie urządzenie które umożliwia rejestrację interesujących nas wydarzeń, i możliwość ich późniejszego wielokrotnego odtwarzania w dowolnym momencie. Oczywiście odtwarzanie wraz ze wszystkim towarzyszącymi mu emocjami i bodźcami zmysłowymi. Najlepiej w komplecie z ładowarką i interfejsem umożliwiającym wymianę wybranych wspomnień z innymi użytkownikami.
  • Odpowiedz
Najlepsza bylaby konsola na wzor nintendo switch albo legion go, z odpinanymi kontrolerami, mozliwie jak najbardziej kompaktowa co zapewnilby otwierany ekran glowny (fold) jak maja telefony, na wzor 3ds.
  • Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta i znana od dziesięcioleci, to teleporter! Natychmiastowe przemieszczenie się z punktu A do B ułatwiłoby życie dla mnie i całej ludzkości, no i ta "zeroemisyjność" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Urzadzenie do wysylania zapachow, dzieki temu moglbym wyslac zapach wigiljnego bigosu do rodziny mieszkajacej za granica i mogliby sie poczuc jakby byli razem z nami.

Takie urzadznie mozna by bylo tez wykorzystac zeby robic figle kumplom wysylajac im rozne inne kompozycje zapachowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Syntezator mowy dla mojego głosu w głowie.
Mógłbym wtedy prowadzić ze sobą bardziej ożywione dyskusje, a i pewnie przydałoby się w leczeniu schizofrenii.
  • Odpowiedz
Nawet dwa urządzenia mi przychodzą do głowy. Może i nie do końca możliwe na obecny stan techniczny, za to pięknie pobudzające wyobraźnię. Ładowarka do nich zapewnę nie zmieściłaby się w kieszeni. Pierwsze urządzenie to Odwracacz Entropii - porządki z nim to farsa. Wystarczy jeden uporządkowany stan, do którego w przyszłości wrócimy bez problemu. Drugi to G-Niwelator, rozpraszający punktowo siłę grawitacyjną. Kręgosłup na starość podziękuje za nie dźwiganie z pleców tych wszystkich potencjalnych
  • Odpowiedz