Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Nanity, które umieszczone w kapsułce można połknąć i naprawią wszystko od środka. Sterowanie i podgląd oczywiście z apki zainstalowanej na komputerze- soczewce, które nakłada się na siatkówkę oka.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT Najlepszym prezentem byłby dla mnie projekt o którego powstaniu marzę od czasu kiedy w ogóle powstała o nim wzmianka, a mianowicie Nokia Morph, nie słyszało o tym produkcie zbyt wiele osób, a to dlatego że po przedstawieniu konceptu w lutym 2008 roku na Mobile World Congress sprawa o nim ucichła, głównie z racji skomplikowania projektu ale też ceny materiałów.

Był to koncept telefonu o wielu funkcjach, kształtach, sposobach noszenia i używania.
XkemotX - @JustJoinIT Najlepszym prezentem byłby dla mnie projekt o którego powstaniu...

źródło: temp_file4975180712614609094

Pobierz
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Urządzenie, które pozwalałoby nam na wizualizację naszych myśli i pomysłów. Przydatne za każdym razem, kiedy nie jesteśmy słownie czegoś w stanie opisać i trafnie zinterpretować.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: wysoka teleskopowa antena z małą kamerką, nad samochodzem, która będzie wysuwać się baaardzo wysoko i dzięki niej będzie można z dużej odległości widzieć na ekranie w samochodzie, co się dzieje przed sobą na drodze, czy ktoś jedzie z naprzeciwka, czy można wyprzedzić itp. Myślę, że znacznie zwiększyłoby to bezpieczeństwo na drodze.
  • Odpowiedz
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”


@JustJoinIT: urządzenie do podawania właściwych jednostkowych cen produktu w Biedronce, Żabce i innych takich, gdy nie planuję brać 4927942 sztuk dla promocji xD
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Generator jedzenia

1. Wkładam do urządzenia danie, które mi smakuje.
2. Urządzenie skanuje całą potrawę, po chwili informując mnie, że proces został pomyślnie zakończony.
3. Zapisuję danie na liście ulubionych, żeby móc je później odtwarzać, kiedy tylko będę miał na nie ochotę.
4. Klikam "odtwórz", a urządzenie niczym drukarka 3D przyrządza mi moje ulubione pierożki.

profit
  • Odpowiedz