Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
@JustJoinIT Wiedzoklik: klikasz i rozumiesz dogłębnie jakąś tematykę.
Kolejnym etapem byłby oczywiście Naumnik fizyczny: klikasz i potrafisz wykonać jakieś zadania ruchowe.
Przydalby mi się mały kieszonkowy teleporter o zasiegu krajowym. Super by bylo miec tego na calą Europę. Na między kontynentalny,niestety jeszcze mnie nie stać.
@JustJoinIT Przy tak dużej konkurencji ciężko będzie się przebić, ale spróbuję. Uważam, że urządzenie, które byłoby niesamowitym prezentem, a jednocześnie gigantycznym krokiem naprzód, to urządzenie do teleportacji. Bo wyobraźmy sobie, że możemy spędzić święta i zjeść kolację Wigilijną przykładowo w 3 różnych miejscach oddalonych od siebie o setki lub tysiące kilometrów. O 16:00 jesz kolacyjkę z żonką i dziećmi w Pacanowie, a już o 18:00 jesteś w dalekiej Australii u wujka Stefana
@JustJoinIT Takiego urządzenia jeszcze nie ma, więc nazwijmy to roboczą nazwą Tormarstor.
Urządzenie to będzie przeglądało za mnie internet. Media społecznościowe, wykop, tiktoka czy innego YouTube. Nie musi nic lajkować, nic komentować, nic oznaczać.
Chcę po prostu mieć świadomość, że cały internet został już przeze mnie przescrollowany i mogę w spokoju wyłączyć telefon.