Wpis z mikrobloga

Ok, szybki manulal jak zostać antynatalistą.

Wyobraźcie sobie, że macie dziecko w wieku około 8 lat. Dziecko nie chce iść do szkoły gdyż wie że czeka go tem dużo stresu.

Co robicie? Zaciągacie dzieciaka do szkoły siła? Czy będziecie argumentować tak jak Pani z filmiku, że takie jest życie i tyle..

Jeśli nie chcecie skazywac waszego dziecka na 20 lat stresu w szkole i 40 w kołchozie to po prostu go nie róbcie... Chyba że macie wywalone na to że wasze dziecko cierpi..

#antynatalizm #dzieci
galek - Ok, szybki manulal jak zostać antynatalistą.

Wyobraźcie sobie, że macie dzie...
  • 167
  • Odpowiedz
@galek: komentarze niezmiennie te same xD

- życie to bajka, życie to sen
- ale moje nie akurat
- aa bo #!$%@? jesteś, #!$%@? z tobą, idź się zabij najlepiej

nataliści tacy empatyczni xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@memento_mori dodam:

.-Ja chce mieć dzieci jak ty nie chcesz to nie miej xD

- Problemy z którymi borykają się inni ludzie w mojej ocenie to nie są problemy więc te problemy nie istnieją xD
  • Odpowiedz
@ubranyGRUBAS: no i skonczyly sie argumenty co? zdaj sobie sprawe z tego ze twoj mozg wypiera prawde, sprobuj pomyslec o tym glebiej jesli jestes w stanie, moze i wlasnie ciebie da sie odratowac

odpowiedz mi na jedno pytanie, jesli masz odwage: czy akceptujesz prawde, ze jedynym sposobem ze 100% skutecznoscia ze dziecko nie odczuje nigdy nic negatywnego jest niezrobienie go?
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@ubranyGRUBAS hemoglobina? Taka sytuacja ?

O czym ty bredzisz?

Rozumiesz czym jest przykład? Piszesz ze stres jest dobry dla dziecka bo uważasz go za normalny w życiu.

Kiedyś ludzie uważali ze niewolnictwo jest normalne, czy to czyni niewolnictwo dobrym ?
  • Odpowiedz
@galek dlaczego ludzie to plusuja XD bo dziecko się stresuje. Widzę op jest typem rodzica że jego dziecko będzie pluć na ludzi w sklepie, a ten nie zwróci uwagi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dziekciu No to rzeczywiście życie jest bajka jak musisz doswiadczas negatywnych emocji.

Róbmy więcej ludzi aby mogło odczuwać stres....
  • Odpowiedz
@galek możesz zawsze posłać do szkoły prywatnej bez zadań domowych z inną metodyka nauczania tak aby ten stres ograniczyć. Ale stres jakiś mimo wszystko jest wskazany bo jest nieodzownym elementem życia
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ubranyGRUBAS człowieku pewnie ze jest różnica.

Ale stres to stres. Stres jest nieprzyjemnym stanem dla organizmu.

Złamania kończyn też są różne xD co to za argument :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Luigi93 to wspaniale, jak jest nieodzownym elementem życia to trzeba więcej dzieci robić aby mogły doświadczyć tego stanu :)
  • Odpowiedz
@Luigi93: >możesz zawsze posłać do szkoły prywatnej bez zadań domowych z inną metodyka nauczania tak aby ten stres ograniczyć. Ale stres jakiś mimo wszystko jest wskazany bo jest nieodzownym elementem życia

a mozesz tez nie robic dziecka i nie skazywac go na pewny stres a na koncu smierc
kumasz czacze? wlasnie dlatego ze to nieodzowny element nie robmy dzieci
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Luigi93 w teorii wszystko jest proste, mogę też posłać dziecko w kosmos teoretycznie.

W szkołach prywatnych jest 6% dzieci, i nie gwarantuje to tego że się nie stresują
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

to nie rób dzieci, bosze czy ja ci mówię że masz mieć gromadkę dzieci? Ty niech chcesz a miliony innych chce ¯\(ツ)/¯

A potem do części osób z tych milionów, które sobie dzieci zrobiły przyjdą ich pociechy i powiedzą, że im się nie chce żyć. I co ci ludzie odpowiedzą "No sory słuchaj nie pytałem, chciałem dziecko zrobiłem dziecko i radź sobie"?
  • Odpowiedz