Wpis z mikrobloga

Nowa super "ministra":

Rodziny:
-Bezdzietna feministka xD

Pracy:
-W wieku 40 lat ma 6 lat przepracowane, w dodatku w jakimś instytucie badań nad polityką, bo robiła doktorat z filozofi xD

Polityki społecznej
-Jest tak bardzo za kompromisem i dialogiem, że w kraju w którym żyje z +80 % Chrześcijan (Katolicyzm+Prawosławie+Protesntanci) paraduje z koszulką, która uderza w ich religie. Jako wzorowa lewicówka, będzie nienawidzićc innych niżona i dzielić ludzi w tejże polityce społecznej

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazfeministek #p0lka #polityka #sejm #4konserwy #julkja
Kopyto96 - Nowa  super "ministra":

Rodziny:
-Bezdzietna feministka xD

Pracy:
-W wie...

źródło: 800px-Agnieszka_Dziemianowicz-B%C4%85k_2023

Pobierz
  • 59
nikt nie waha się przed zgłoszeniem na policję.


@NonOmnisMoriar: no ja nie byłbym tego taki pewny. Queery. Co prawda nt. tego zjawiska w Polsce zbyt wiele info nie ma, ale w krajach zachodni nie razi nie dwa okazywało się, że jakiś queer był ścigany / sądzony za pedofilię.

bezdzietna feminsitka <- no to rzeczywiscie powinno byc wiezienie


@facebookzprzygody: równie dobrze na ministra rodziny można by dać księdza albo zakonnicę. Ten
no ja nie byłbym tego taki pewny. Queery. Co prawda nt. tego zjawiska w Polsce zbyt wiele info nie ma, ale w krajach zachodni nie razi nie dwa okazywało się, że jakiś queer był ścigany / sądzony za pedofilię.


@bregath: Tak i za każdym razem był skazywany przez sąd, a nie przenoszony na kolejny marsz lgbt czy do innej organizacji lgbt.

Gość tylko powtarza pisowską propagandę.

Cope wleciał ostro.
@Kopyto96:

no już się kochany tak nie rozpędzaj, 72,57% w spisie powszechnym przyznało się do przynależności do jakiegokolwiek wyznania, w tym 71,3 punktów procentowych to katolicy


@Rad-X:

Ale praktykujących katolików jest w Polsce zaledwie 44%
Czyli mniej niż połowa.

A sami księża i biskupi twierdzą, że "katolik, ale niepraktykujący" to aberracja.
Czyli reszta, ponad te 44% się nie liczy
@Kopyto96: Jeju, jak widzę te wpisy bóldupiące o ADB to odczuwam wielką satysfakcję, nawet lepszą niż jak się dowiedziałem że będzie ministrą :D

Bezdzietna feministka xD


@Kopyto96: A to dopiero początek zalet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że w kraju w którym żyje z +80 % Chrześcijan


@Kopyto96: Gościu plis - nawet sam w te 80% nie wierzysz, nie oszukujmy się ;)

będzie nienawidzićc innych niżona
@NonOmnisMoriar: ja ogólnie mam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ograniczone zaufanie do polityków, a szczególnie tych, którzy chcą dotykać spraw dzieci. Wtedy wręcz włącza mi się "krucjata" w głowie. Z dorosłymi niech sobie robią co chcą, od dzieci #!$%@? trzymać się z dala. Dzieci niech pozostaną dziećmi, jeszcze przyjdzie czas, że się nauczą, iż ten świat jest #!$%@? i niejedno z nich będzie miało deprechę i się wyhuśta. Nie trzeba tego przyspieszać.
@Kopyto96:
W dupie mam ją i jej poglądy.

-Bezdzietna feministka


Ale rozumiem że to jest super zajebisty argument przeciwko niej? Żeby być ministrem trzeba mieć #!$%@? teraz rodzine? Rodzina daje ci jakiś bonus do statystyki dzięki czemu bardziej sie nadajesz do rządu?

-W wieku 40 lat ma 6 lat przepracowane, w dodatku w jakimś instytucie badań nad polityką, bo robiła doktorat z filozofi xD

To i tak sporo jak na typowego