Wpis z mikrobloga

Nowa super "ministra":

Rodziny:
-Bezdzietna feministka xD

Pracy:
-W wieku 40 lat ma 6 lat przepracowane, w dodatku w jakimś instytucie badań nad polityką, bo robiła doktorat z filozofi xD

Polityki społecznej
-Jest tak bardzo za kompromisem i dialogiem, że w kraju w którym żyje z +80 % Chrześcijan (Katolicyzm+Prawosławie+Protesntanci) paraduje z koszulką, która uderza w ich religie. Jako wzorowa lewicówka, będzie nienawidzićc innych niżona i dzielić ludzi w tejże polityce społecznej

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazfeministek #p0lka #polityka #sejm #4konserwy #julkja
Kopyto96 - Nowa  super "ministra":

Rodziny:
-Bezdzietna feministka xD

Pracy:
-W wie...

źródło: 800px-Agnieszka_Dziemianowicz-B%C4%85k_2023

Pobierz
  • 59
-Jest tak bardzo za kompromisem i dialogiem, że w kraju w którym żyje z +80 % Chrześcijan (Katolicyzm+Prawosławie+Protesntanci) paraduje z koszulką, która uderza w ich religie. Jako wzorowa lewicówka, będzie nienawidzićc innych niżona i dzielić ludzi w tejże polityce społecznej


@Kopyto96: To jest akurat super, bo to manifest sprzeciwu wobec wcześniejszej polityki pisu i bardzo dużych związków państwa z kościołem.

Dodatkowo Kościół Katolicki to organizacja, która słynie z obrony pedofilów i
  • 257
Dodatkowo Kościół Katolicki to organizacja, która słynie z obrony pedofilów


@NonOmnisMoriar: Trochę jak LGBT

Oczywiście ta koszulka nie jest manifestem nienawiści do katolików, a sprzeciwem wobec instytucji,


@NonOmnisMoriar: W takim razie jako sprzeciw wobec mordowania cywilów w Strefie Gazy, mogą ubrać koszulkę z motywem przekreślonej gwiazdy Dawida i nie będzie to antysemityzm, tylko mój wyraz sprzeciwu, tak?
Trochę jak LGBT


@Kopyto96: XD, nie. W organizacjach LGBT czy wśród osób LGBT osoby, które okazują się być pedofilami są natychmiast wyrzucane i nikt nie waha się przed zgłoszeniem na policję. Sytuacja jest skrajnie różna od tego co się dzieje w Kościele Katolickim.

W takim razie jako sprzeciw wobec mordowania cywilów w Strefie Gazy, mogą ubrać koszulkę z motywem przekreślonej gwiazdy Dawida i nie będzie to antysemityzm, tylko mój wyraz sprzeciwu,
@Kopyto96:

bezdzietna feminsitka <- no to rzeczywiscie powinno byc wiezienie, lepiej tak jak op miec 28 lat i byc przegrywem co siedzi w piwnicy caly dzien xD

reszty nie chcialo mi sie czytac, na szczescie takich jak wy jest nie tak duzo w polsce (ofc przegladajac ten portal mozna byc innego zdania, ale chociazby wyniki konfy to werifukuja)
@Kopyto96: miałem kiedyś n politechnice taka łaske po doktoracie jakieś 36lat też nie skalana inna praca, która prowadziła przedmiot "humanizujacy" gdzieś tam przed inżynierka. Boże jakie to było toksyczne babsko - na zajęciach z filozofii wprowadziła "nieprawomyślność" jak u Orwella - wszyscy którzy chociaż raz weszli z nią w dyskusję (przedmiot filozofia xD) mieli wpisane do usosa 2 ki mimo wagi 0 ECTS - ofc interweniowała dziekan ale no kur...
¯\(ツ)/¯