Wpis z mikrobloga

Uważam, że takie sesje propagandowe ukraińskich "żołnierek" zahaczają o formę sadyzmu skierowanego w poborowych. Zobaczcie, ta lala po prawej ma nawet pomalowane paznokcie, naprawdę ktoś wierzy, że ona znajdzie się w jakimkolwiek okopie? poczuje przelatujący nad hełmem pocisk? będzie przysypywana ziemią w ostrzale artyleryjskim? Przede wszystkim; ona ma wybór i jeśli uzna, że jednak wojaczka (nawet w najlżejszej formie) jest nie dla niej, to jutro może zameldować się w Berlinie, Oslo, Warszawie czy innym Paryżu, albo w ogóle zostać u siebie, na miejscu, w kraju, wszak nikt jej nie wyciągnie z galerii handlowej albo siłowni, a za tchórzostwo nigdy nie podpadnie pod społeczny ostracyzm.
Te pozowane zdjęcia w niczym nie zachęcają młodych Ukraińców do pchania się na front, co najwyżej obniżają morale i skłaniają do wielu filozoficznych rozważań. Jakiś zachodni nastolatek da lajka na twitterze czy tiktoku i.....to wszystko. Chcąc podnieść na duchu żołnierzy, rządzący powinni zorganizować akcję typu "Ukraińska matka wspiera twoją walkę" i robić np ujęcia na żłobki czy szpitale pełne noworodków, wtedy przekaz jest jasny - ty walczysz na froncie, a ja mam swój własny w szpitalu położniczym, aby wydać na świat nowego Ukraińca.
#ukraina #wojna #pieklomezczyzn #rozowepaski
Ryneczek - Uważam, że takie sesje propagandowe ukraińskich "żołnierek" zahaczają o fo...

źródło: womuk

Pobierz
  • 28
Uważam, że takie sesje propagandowe ukraińskich "żołnierek" zahaczają o formę sadyzmu skierowanego w poborowych. Zobaczcie, ta lala po prawej ma nawet pomalowane paznokcie, naprawdę ktoś wierzy, że ona znajdzie się w jakimkolwiek okopie?


@Ryneczek: Faceci nagrywają swoje tance i inne zabawy, kobiety nadal dbają o siebie i próbują zachować urode, kobiecość. Wszyscy robią co moga aby nie ześwirować. Być człowiekiem. Również się umyć, przyciąć włosy albo siedząc w wykopanej dziurze pewnie
niewiempoco - >Uważam, że takie sesje propagandowe ukraińskich "żołnierek" zahaczają ...

źródło: 843c0ac37c5ffd76206a654c4755.1000

Pobierz
Również się umyć, przyciąć włosy albo siedząc w wykopanej dziurze pewnie pomalować sobie nawzajem paznokcie.


@niewiempoco: Problem w tym, że siedząc na linii frontu takich możliwości i obrazków nie ma- to zdjęcia z bezpieczniej odległości od frontu. Podobnie jak zdjęcia youtuberów jak Lachowski, sztabowców, żołnierzy zaplecza mówiących, że są w strefie wojny i ogólnie wszystko jest strasznie.
Czy jest w ogóle możliwość, że ktoś z własnej woli takie wysrywy tworzy? To przecież musi być jakieś troll konto propragandowe, nie można być tak #!$%@?, nie?
  • 0
@ChamskoCytuje: też mnie to ciekawi, tzn tylko z pobudek informacyjnych, bo oglądać takich rzeczy nie zamierzam; czy na którymkolwiek z filmów przedstawiających walki frontowe widać kobiety-żołnierki?
@katana55:

Czy jest w ogóle możliwość, że ktoś z własnej woli takie wysrywy tworzy? To przecież musi być jakieś troll konto propragandowe, nie można być tak #!$%@?, nie?

O twoim wpisie można powiedzieć to samo, spadaj stąd wania
  • 0
Na pierwszej linii, gdzie mieli się mięso to nie widziałem jeszcze kobiet.


@ChamskoCytuje: Myślę, że dużą rolę odgrywa tu biologia; facet podskórnie czuje, że musi się opiekować kobietą i nawet jeśli ma takową w oddziale, to intuicyjnie chroni ją przed narażeniem życia i oddelegowuje na tyły
naprawdę ktoś wierzy, że ona znajdzie się w jakimkolwiek okopie? poczuje przelatujący nad hełmem pocisk? będzie przysypywana ziemią w ostrzale artyleryjskim?


@Ryneczek: Po necie krąży sporo filmików i zdjęć z jednej strony z pozowanymi zdjęciami a z drugiej ta sama umalowana kobieta z rozprutym brzuchem albo rozwalonym łbem. Nie jest to norma ale na pewno się zdarza
@ChamskoCytuje: Myślę, że dużą rolę odgrywa tu biologia; facet podskórnie czuje, że musi się opiekować kobietą i nawet jeśli ma takową w oddziale, to intuicyjnie chroni ją przed narażeniem życia i oddelegowuje na tyły


Chyba Amerykanie jakos na poczatku XXIw. próbowali wciskać kobiety do oddziałów liniowych i problem był bo mężczyźni zamiast skupiać się na zadaniu i walce to przede wszystkim skupiali się na ochronie koleżanek z oddziału.

Ruscy podczas II