Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up7.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Jestem u schyłku drugiego tygodnia okresu masowego. (podejrzewam że za 6-8 tygodni przeprowadzony zostanie kolejny 1-2 tygodniowy cut)

Obecna waga około 117-118kg.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Tutaj nic się nie zmieniło akurat w tym tygodniu

Trening - 330B/35T/560WW 3x
Trening priorytet 330/B/10T/760WW 2x
Wolne - 300B/85T/180WW 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Saa:
Test
Bold
NPP (to doszło w tym tygodniu)
Gh (pre)
Insa (pre i post)
PEG MGF (post) - odstawiamy
IGF LR3 - wznawiamy

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 6x25min. (nie robię tylko w LEGS 1)
Kroki 10k codziennie.

Ostatnie 2 tygodnie pod względem treningowym przebiegły bardzo ciężko i satysfakcjonująco. Kilka dni temu złapało mnie brzydkie choróbsko, ale nie zrezygnowałem z treningu i przemęczyłem się 2 dni robiąc sesje legs i pull&arms naprawdę mocno z czego jestem zadowolony, a w dzień wolny i dnia następnego łyknąłem po 2 polopiryny na noc, wypociłem się i jestem już prawie zdrowy. Co za tym idzie nie zaburzyłem swojej rotacji treningowej która w tym momencie pasuje mi do wszystkiego (poniedziałki i piątki to dni wolne), a także mam satysfakcję, że nie odpuściłem żadnego treningu już od x czasu.

Żeby powiedzieć coś więcej o treningu czy zmianach w nich, dobrze byłoby coś nagrać, ale kompletnie nie mam osoby do tego. Może ktoś poleci mi jakiś statyw do kupienia taki ala "ośmiornica" nie wiem jak to się nazywa. xD

Rozpocząłem leczenie #izotek powtórnie, jako że muszę doprowadzić skórę do porządku ze względu na wysokie stany zapalne ob i crp. Dawka 20mg od około tygodnia leci, na razie nastało pogorszenie się stanu, ale to normalne u większości osób. Myślę że za 4-5 tygodni powinienem mieć czystą głowę, obecnie wygląda to jak po nieudanym przeszczepie włosów w Turcji. xD

No i chyba tyle z rzeczy które działy się w tym tygodniu, pozdrawiam mikrokoksów którzy śledzą. :)

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up7.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w d...

źródło: IMG_6543

Pobierz
  • 28
  • 0
@Poemat: Po 5 tygodniach myślę że zaleczę skórę i przejdę na dawkę podtrzymującą, 10mg codziennie już na stałe.

Miałem 2 ponad półroczne epizody pod kontrolą dermatologów nawet, po przechodzeniu na słabsze leki, skóra wracała do stanu sprzed terapii, także teraz mam zamiar nie schodzić i tą dawkę ciągnąć na stałe.
@Lewusx: "Na raz" powinno się wybrać nawet do 150mg / kg. m. c. aby zmniejszyć ryzyko nawrotów, tldr:

Similarly, a lower relapse rate was seen for those treated with a cumulative dose of <120 mg/kg compared to those treated with >120 mg/kg.110,119 It has been suggested that this dose-dependent therapeutic benefit plateaus beyond 150 mg/kg.


https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26897386/