Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazlewactwa
Coś się w mediach czy w sejmie rozjeżdża narracja z tym co myśli społeczeństwo. Jeszcze jest pora oprzytomnieć i postawić na pierwszym miejscu własny kraj. Inaczej znowu zacznie wynurzać się z otchłani cień pisu. Takie sprawy się potem zaczną kumulować i snowballować, kredyt zaufania łatwo roztrwonić i to po co, za kogoś kto na nas pluje?..
wpisynienawisci - #sejm #bekazlewactwa
Coś się w mediach czy w sejmie rozjeżdża narra...

źródło: gw

Pobierz
  • 26
@wpisynienawisci: Co to za gówno artykuł? #!$%@? straciła, a nie przytomność. Ataku żadnego też nie było, sama na niego skoczyła i zaczęła przepychankę siłową. Argument, że próbowała przywrócić kogoś do porządku nie ma sensu bo nie ma do tego żadnych uprawnień (do wykorzystania w tym celu środków siłowych jakimi jest naruszenie nietykalnosci cielesnej).
Jeszcze jest pora oprzytomnieć i postawić na pierwszym miejscu własny kraj.


@wpisynienawisci: XD wielki potężny kraj w oczach takich jak wy, gdzie zapalanie świeczki dla innego wyznania, w celu symbolicznego pokazania że nie jest się antysemickim państwem, w walce z propagandą światową, plus okazując szacunek do mniejszości żydowskiej która ma wspólny rozdział w historii kraju, w dodatku mocno krwawy na skalę światową. To dla was kładzenie kraju na drugi plan? Większe
@Eremites: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8691516,izrael-ataki-na-chrzescijan-opluci-duchowni-zniszczona-figura-jezusa.html

Z jakiej paki zasługują na czeczenie ich religii? Może niech najpierw sami przestaną szanować innych i grać wiecznie kartą ofiary, oskarżać Polskę o to, że ramię w ramię mordowali żydów?

mocno krwawy na skalę światową


Chodzi o holokaust Palestyńczyków dokonywany przez Izrael?
Ataku żadnego też nie było, sama na niego skoczyła i zaczęła przepychankę siłową.


@AnonimoweLwiatko: gruba odklejka XD. Jakim debilem trzeba być, żeby powiedzieć, że odpalanie i rozpylanie gaśnicy w korytarzu sejmowym, szarpanka z jakąś babką to nie jest atak.
@AnonimoweLwiatko: panie wykopowy prawniku, a która część Art 217a KK mówi o tym, że ta osoba winna posiadać uprawnienia? Bo między innymi z tego artykułu prokuratura odpaliła dzisiaj rano postępowanie
Z jakiej paki zasługują na czeczenie ich religii?


@doveo: a kto tu czci ich religię? nie przesadzasz z interpretacją trochę?

Może niech najpierw sami przestaną szanować innych i grać wiecznie kartą ofiary, oskarżać Polskę o to, że ramię w ramię mordowali żydów?


@doveo: A kto z mniejszości żydów w Polsce publicznie tak twierdzi z imienia i nazwiska? Bo ta ceremonia w sejmie nie jest ku czci izraela czy żydów znajdujących
ten obrzęd w sejmie jest czczeniem ich religii


Sam sobie zaprzeczasz. Wcześniej napisałeś o zapalaniu świeczek dla innego wyznania. Nic musimy im nic udowadniać. Wiesz, że Polaków jest najwięcej pośród sprawiedliwych wśród narodów? Masz świadomość, co groziło Polakom za ukrywanie żydów?

@Eremites: Czy sejm to jest odpowiednie miejsce na jakieś głupie obrzędy? Krzyż precz, chanuka precz. Oni u siebie w sejmie nie chcą widzieć nawet choinki.
Czy sejm to jest odpowiednie miejsce na jakieś głupie obrzędy?


@doveo: a kim ty jesteś żeby decydować co jest głupie a co nie? Widocznie jest to miejsce na takie głupie obrzędy, jako element walki z propagandą mówiącą o antysemityzmie polski i nienawiści jej do wyznania żydowskiego, z którego m in pojawiły się hasła typu polskie obozy zagłady itp.
zapalanie świeczki dla innego wyznania, w celu symbolicznego pokazania że nie jest się antysemickim państwem

I to dla was wyraźny symbol że żydzi rządzą światem xD


@Eremites: Tak, dokładnie ()
@murdoc: Panie murdoc, ja prawnikiem nie jestem i właściwie nie wiedziałem, że to się stosuje też do zakłócenia porządku. Moja skromna ocena dotyczyła bezpieczeństwa/zagrożenia zdrowia lub życia czego uznałem, że gaszenie gaśnicą nie powoduje ()

Jakim debilem trzeba być, żeby powiedzieć, że odpalanie i rozpylanie gaśnicy w korytarzu sejmowym


@missioncritical: Odpalanie i rozpylanie gaśnicy na ogień to nie atak. Szapranka była sprowokowana przez
@wpisynienawisci:

Coś się w mediach czy w sejmie rozjeżdża narracja z tym co myśli społeczeństwo


Jeśli myślisz, że komentarze na wykopie czy na fejsie dobrze odzwierciedlają to co myśli całe społeczeństwo to dzisiaj Konfederacja mialaby najwyższe poparcie.
Zauważ, że uzyskali 7% w wyborach, a chociazby na wykopie można odnieść wrażenie, że większość broni Brauna.

To się nie przekłada na rzeczywistosc jak widać, więc sugerując się takimi komentarzami można bardzo łatwo wyciągnąć
Jeśli myślisz, że komentarze na wykopie czy na fejsie dobrze odzwierciedlają to co myśli całe społeczeństwo to dzisiaj Konfederacja mialaby najwyższe poparcie


@Duszqable: żeby nie popierać jakiejś żydowskiej szopki w polskim sejmie nie trzeba być za konfą. Ja np. nie jestem ale mi się nie podoba takie coś. I zapewne większości Polaków. Proponowałbym ankietę zrobić, obstawiam w ciemno, że te żydowskie cyrki nie znajdą poklasku.