Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazlewactwa
Coś się w mediach czy w sejmie rozjeżdża narracja z tym co myśli społeczeństwo. Jeszcze jest pora oprzytomnieć i postawić na pierwszym miejscu własny kraj. Inaczej znowu zacznie wynurzać się z otchłani cień pisu. Takie sprawy się potem zaczną kumulować i snowballować, kredyt zaufania łatwo roztrwonić i to po co, za kogoś kto na nas pluje?..
Pobierz wpisynienawisci - #sejm #bekazlewactwa
Coś się w mediach czy w sejmie rozjeżdża narra...
źródło: gw
  • 26
@wpisynienawisci: żeby stwierdzić, że większości się to nie podoba to trzebaby przeprowadzić jakiś większy sondaż.
Mi osobiście też się to nie podoba choć wiem po co to jest.
To jest taka fajna tarcza, żeby odbijać zarzuty o antysemityzm, bo jak pewnie dobrze wiesz Izrael bezpodstawnie nam to zarzuca.
Braun takim zachowaniem daje im argumenty do ręki.
Wchodząc teraz na wykop praktycznie każdy Żyd się upewni, że jednak ten antysemityzm w Polsce
To jest taka fajna tarcza, żeby odbijać zarzuty o antysemityzm, bo jak pewnie dobrze wiesz Izrael bezpodstawnie nam to zarzuca.


@Duszqable: ale moment, moment. Co nas obchodzi czy nieprzyjazny nam Izrael coś nam urojonego zarzuci? To jakiś szantaż, w domu tez mam odpalić świeczkę bo nam zarzucą coś? Ok, zarzucą i co? Ktoś oprócz nich się przejmie? Akurat jest dobry timing aby się otrząsnąć z tego obłędu i bycia sparaliżowanym przez
@wpisynienawisci:

ale moment, moment. Co nas obchodzi czy nieprzyjazny nam Izrael coś nam urojonego zarzuci?


No to sobie może ogarnij jak wygląda polityka międzynarodowa, gdzie my jesteśmy, jakie mamy sojusze i stosunki z innymi narodami to może zrozumiesz po co takie gesty są potrzebne.