Wpis z mikrobloga

@enhansa: i taka pazerna baba (inaczej się nie da tej kobiety opisać) pozna gościa i będzie go traktować jak gówno bo przecież faceci mają tak zajebiście i ich życie to same przywileje.
  • Odpowiedz
i taka pazerna baba (inaczej się nie da tej kobiety opisać) pozna gościa i będzie go traktować jak gówno bo przecież faceci mają tak zajebiście i ich życie to same przywileje.


@stempien666: Ona sama sobie zaprzecza, twierdzi iż facet ma zajebiście a później próbuje wmówić, że masz zarabiać na wszystko i ją utrzymywać.
  • Odpowiedz
dzięki patriarchatowi, który go faworyzuje


@enhansa: to retoryczne narzędzie patriarchatu spadło feministkom z nieba. Kobieta ma płacić po równo? Faceta faworyzuje patriarchat, niech on płaci więcej. Pytanie w jaki sposób faworyzuje to wyzysk epistemiczny i patriarchalne uprzywilejowanie. Mężczyźni częściej popełniają samobójstwa, stanowią większość bezdomnych/w zawodach niższego szczebla/w zawodach szczególnie niebezpiecznych etc.? Wina PATRIARCHATU, czego nie rozumiesz. Patriarchat to hasło na każdą okazję, tylko nie próbuj pytać o szczegóły ( ͡
  • Odpowiedz
@Wap30: Dokładnie.

I jeszcze w ogóle w tym patriarchacie jest więcej dziur niż w serze.
Z jednej strony faworyzuje mężczyzn. Z drugiej strony mężczyźni przez niego cierpią. Z jednej strony nakłada na kobiety same przymusy. Z drugiej strony wymusza na mężczyznach lepsze traktowanie kobiet. Z jednej strony blokuje biednym kobietom możliwości. Z drugiej takie rzeczy potrafi pisać doktor prawa, zarabiająca tyle co kilku-kilkunastu pracowników fizycznych, którymi są mężczyźni.

Ten patriarchat
  • Odpowiedz
@enhansa:
silna niezależna p0lka: twoje pieniądze to nasze pieniądze, ale moje pieniądze to moje pieniądze i wara od nich.

faceci, coraz liczniej: (wzruszenie ramionami, odwrócenie się na pięcie, odejście)
  • Odpowiedz
@enhansa jak są parą, to po równo. Jak są małżeństwem to finanse są wspólne. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie moja żona będąc na macierzyńskim płaci połowę za mieszkanie, albo odkłada sobie jakieś swoje pieniądze. Oszczędzamy wspólnie, wspólnie wydajemy i decydujemy.
  • Odpowiedz
Tak wielki margines, wystarczy wyjść na miasto i przekonać się jakie poglądy mają kobiety :P Tak wielkiej piguły blackpillu być nie przełknął.


@kaminarii: ja w przeciwieństwie do ciebie wychodzę i rozmawiam i jakoś takich poglądów nie uswiadczylem
  • Odpowiedz
@greenbong: Nie ładnie tak atakować w internetach. To ja mogę powiedzieć w tym samym tonie - wyjdź może do cywilizacji a nie do remizy na wsi liczącej 1k ludzi :D

Co weekend prakycznie bywam w WWA na nowym świecie oraz w różnych pubach czy to w okolicach polibudy czy na pradze/żoliborzu. I w dużym mieście widać totalnie to o czym mówię :)
  • Odpowiedz
@kaminarii: a ja mieszkam w Wwa, obróciłem z 30 panienek z tindera w tym roku i żadna nie oczekiwała żebym jej coś stawiał, niektóre same mi wstawiały żebym się z nimi chciał spotkać
  • Odpowiedz
obróciłem z 30 panienek z tindera


@greenbong: Ok, czyli sam się przyznałeś że jesteś oskim, lub po prostu ziomkiem 7+/10. Żaden brzydki facet, ŻADEN nie ma par na tinderze. A o spotkaniach to może pomarzyć. Ludzie którzy mają łatwo nie zauważają i nie rozumieją problemów innych ludzi, którzy mają gorzej.

Zatem tym optymistycznym akcentem kończymy rozmowę.
  • Odpowiedz