Wpis z mikrobloga

#internet #poczta #email ##!$%@? #buldupy

Poleci ktoś jakiś przyzwoity serwer pocztowy? Od zawsze używałem Gmaila, potrafiłem wybaczyć kolejne zmiany (najczęściej na gorsze) w interfejsie na przeglądarce, w pewnym momencie nawet przerzuciłem się na Thunderbirda, bo ten interfejs aż kuł w oczy, taki był #!$%@?. Dzisiaj jednak przegięła się pałka. Dostałem wiadomość z prośbą o ustawienie swojego zdjęcia na koncie G+


i czas podziękować za współpracę.
  • 13
  • Odpowiedz
@animuss: nie chodzi mi o ich sugestie. Wykorzystali moje dane, stworzyli mi profil na tym swoim portalu bez mojej zgody i wiedzy. Dziękuję za takie coś. Pomijam już spam wiadomości z polecanymi filmami z youtube

  • Odpowiedz
@TakenByTheScourge: zgadzam się z tym. Dlatego ja jestem tym uciążliwym klientem, któremu panie w banku podsuwają umowę do podpisania a on się zabiera do wnikliwego czytania. I jeszcze pytania zadaje! :)

Z drugiej strony Google czy Facebook - nie robią wielkich rzeczy z danymi userów. Nie ma nic w tym strasznego - wiem, czytałem ich regulaminy :)
  • Odpowiedz
@TakenByTheScourge: to czy podasz swoje imię i nazwisko to najmniejszy problem. Masa twoich znajomych dodała ciebie do kontaktów w androidowym telefonie, po czym zsynchronizowała dane. I twoje imię, nazwisko, adres, email i wszystko - już pewnie są w chmurze google. To czy sam im to podasz to nie ma znaczenia....
  • Odpowiedz