Wpis z mikrobloga

Zakończę ten rok ok 10 spotkaniami z laskami które były nieudane same kosze ale nie o tym jest post.
Co mnie uderzyło na tych spotkaniach? że większość różowych jest nudna mają 0 zaintresowania albo seriale filmy albo paznokcie czy imprezki.
Gdy próbowałem poruszać tematy interesujące np o Sojuszu z Hitlerem w 39 czy o tym że Napoleon pierwszy raz miał z Dziwką. zero rozwinięcia rozmowy coś tam mówiły że ciekawe ale się nie znają jedna wyraziła zaintresowania z Napoleonem. Albo O Geopolityce i Drabinie Eskalacyjnej to samo.
Gdyby nie moje libido i chęć ruchania to nie randkowałbym i nie spotykał z laskami są nudne głupie.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek
  • 38
@Geralt678: na wstępie, szacun, że w ogóle potrafiłeś się do kobiety odezwać.

a co do stwierdzenia, że są nudne, cóż, nie muszą być ciekawe, skoro dzierżą amulet tzipy... Zastanawia tylko to, że same nie czują potrzeby wewnętrznej robienia czegoś ze sobą poza pisaniem i randkami z chłopakami.

Refleksja z ostatniej chwili: może grybyśmy mieli pełno atencji ze strony kobiet, a co za tym idzie nieograniczony dostęp do amuletu tzipy, to też
@Geralt678: większość ludzi jest nudna tylko nie zwracasz uwagi na to jak głupi jest przeciętny facet bo nie masz żadnego powodu by wdać się z nim w jakąkolwiek rozmowę. Nie przeczę facetów może jest mniej bo mamy bardziej rozwinięte abstrakcyjne myślenie ale to wtedy znaczy, że czepiasz się kobiet za bycie kobietami. Co dalej? Będziesz się wkurzał, że brak u nich logiki i racjonalnego myślenia?