Wpis z mikrobloga

@Powstaniec podchodziłem kilka razy do Osmana ale jakoś nie chciało mi wskoczyć odrodzenie imperium... Ale zostawiłem temat bo nawet gogolwac mi się nie chciało. Ale Osman nie jest łatwy do gry :P
@kocio90: Ta, problem z Kurdami, kemaliści, tradycjonaliści i inne dziadostwa, no i żeby odzyskać utracone ziemie trzeba się bić z połową świata. Tylko cele niehistoryczne wchodzą w grę, bo dzięki temu nie trzeba najeżdżać USA jeśli nie wbijają do Aliantów.
@Tytyka: Żadnych tutoriali, porządnie ogarnąłem kraj przekształcając go w Imperium Osmańskie, szybka wojna domowa jakoś w 39, do wojny dołączyłem jakoś w 41 czy 42 atakując Grecję, jak Francja i Niemcy i Anglicy zdążyli się na sobie wykrwawić. Zająłem bliski wschód, północną Afryke, Jugosławie i klikałem te decyzje co dają Ci cory na stare prowincje Osmańskie, dzięki temu nie musiałem podnosić prawa poboru powyżej 5%. Pozwoliłem na upadek Niemiec, dzięki temu
@Powstaniec: dzięki, to pewnie grałeś na niehistoryku. Wczoraj zrobiłem podejście, ale się już w 39 wszystko #!$%@?ło xD
Anglia zaatakowała Iran, Iraq i Afganistan, a one dołączyły do Osi xDDD
I cyk resecik