Wpis z mikrobloga

@krucjan @Megasuper Przez chwilę po opisie myślałem że przejechał przed pieszymi czy coś. Tym policjantom to się nudzi, nie było żadnego zagrożenia kierowca ładnie poczekał aż piesi przejdą.

Nawet jeżeli istnieje jakaś podstawa prawna to Boże usprawnia to tylko ruch finalnie. Chociaż i w to wątpię że jakaś była.
@Krupier kiedyś miałem golfa 1 z przyciemnionymi szybami to mnie zatrzymywali dwa razy w tygodniu, potem był golf 2 bez szyb prYciemnianych i przez dwa lata jedna kontrola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dorciqch: otóż na pasach nie wolno zawracać - jest to wbrew przepisowi o zwalnianiu kroku lub zatrzymywaniu się na przejściu - więc nie powinno dojść do takiej sytuacji, a jeżeli już bardzo ktoś chce się narażać, to nie powinien tego robić dynamicznie, tylko jasno zasygnalizować swój zamiar. Najlepiej nie robić problemu sobie ani nikomu innemu
@Aroneu zabrania się zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię, drogę dla rowerów lub torowisko.

Jeśli właśnie przechodzień sobie przypomniał, że zostawił żelazko na gazie i chałupa mu się spali jeśli natychmiast nie zawróci to potrzeba jest uzasadniona czy nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak, jak Ty uważam, że nie powinniśmy sobie wzajemnie utrudniać życia, ale za długo żyję, żeby nie wiedzieć, że