Wpis z mikrobloga

W takich chwilach jestem dumny z bycia Polakiem, Duda i Tusk ponad podziałami razem obsrali zelenskiego i jego teatrzyk na granicy. Wzywac na granice to ty sobie mozesz co najwyzej menela z wioski przygranicznej a nie prezydenta i premiera Polski pajacu.

#ukraina #sejm
  • 34
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: no, mieli się spotkać żeby rozwiązać protest rolników na granicy i dojść do porozumienia. Tusk powiedział że nie będą się teraz spotykać i zamiast tego po prostu wywali rolnikow z określonych dróg i przejść granicznych wpisując je jako inf krytyczną XD więc nie będą mogli ich blokować. A z zelenskim się spotka za miesiąc żeby podziękować sobie za współpracę i tyle
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: ludzie za granicą patrząc na Polaków, jak partie kłócą się między sobą, jak sąsiedzi się nienawidzą, jakie kłótnie są w rodzinach, myślą, że można to wykorzystać, podpuścić jednych na drugich i samemu coś na tym ugrać. My jednak tacy nie jesteśmy. Jeśli pojawia się wspólny wróg, wtedy się jednoczymy.

Co ciekawe, myślę, że takie codzienne kłótnie nas wzmacniają. Bo gdy przyjdzie czas na prawdziwego wroga, jesteśmy już przygotowani do ataku.
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio nie martw się, Zełenski dobrze został poinformowany w jaki sposób blokada granicy zostanie zlikwidowana w najbliższych dniach. Nikt tu nikogo nie obsrał, co najwyżej obsrani zostali polscy rolnicy i ich pazerność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova ja uwazam ze bylo inaczej, zalensky chcial sie symbolicznie w druga rocznice wojny spotkac symbolicznie na granicy i jakby polacy nie poszli na 100% ustepstw to by nas osral w mediach zagranicznych przy top klikalnosci tematu

Jednak ma pecha bo tusek po latach w brukseli nie jest taki duren jak vati
  • Odpowiedz
@siodemkaxx nie ma bardziej pazernych grup społecznych w Polsce niż rolnicy i górnicy. Im wystarczy nie przeszkadzać i sami zaczynają #!$%@?ć memy. A o tym jak polski rolnik strajkując przeciw Unii traktorem za dwie bańki wysypał zboże na ulicę to mam nadzieję że świat szybko nie zapomni a Unia przykręci porządnie kurek wieśniakom
  • Odpowiedz