Wpis z mikrobloga

żyliśmy bez ślubu,


@haakenn: no to super pomysł żeby bez ślubu sobie dzieci robić. A co do obecnej sytuacji to chyba należy napisać skargę na sędziego który olewa sprawę, prawda?
@Honorowy_dawca_mysli: najbardziej prawdopodobna opcja druga, jestem prawnikiem i znam osobiscie sprawy, gdzie sedzia musialby byc debilem zeby przyznac matce racje... ale przyznal, bo byla matka i nawet inne instancje czy inny sedzia nic nie podzialal, bo sedziow ktorzy nie wychodza z zalozenia ze matka wie lepiej i dziecko moze byc przy matce jest promil w polsce, kazdy sie boi trafic na pierwsza strone gazety jako ten zly sedzia ktory odbiera dziecko
@KarmelowyJeremiasz: mam jeden taki przypadek w otoczeniu, właściwie to mój chłopak XD Matka ćpała i karmiła piersią, policja ja z domu wyrzuciła, ale tez próbowała im wmawiać ze ja bije itd. Szkoda dla niej, ze wszystko było od dawna nagrywane i detektywi zbierali dowody, wiec przemiał policjantka powiedziała, ze ma zabierać swoje rzeczy i wyjazd z chaty
@haakenn: widziały gały co brały ¯\(ツ)/¯ kiedyś jej charakter Ci nie przeszkadzał, to teraz też nie możesz mieć powodu do narzekania xD. Po jaka cholerę sobie robiliście gowniaka, kiedy widziałeś, że coś jest z nią nie tak? Myślałeś, że się jakoś ułoży?
No chyba, że coś jej totalnie #!$%@? po ślubie, ale to chyba powinien być wtedy rozwód z jej winy?
Yayebe. Wszystko przede mną bo jestem w trakcie rozwodu i mamy bombelka. Podobno chce się dogadać, ale jak to będzie to nie mam pojęcia.
dlatego domyślnie powinna być opieka naprzemienna, dopiero w sytuacji gdy nie jest to możliwe rozważane inne opcje


@Xuzoun: wiele dzieci chce i tak być na stałe z matką, jeśli nie jest dla nich jakoś szczególnie przykra
Naprzemienna jest męcząca fizycznie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.