Wpis z mikrobloga

w mieście meneli (mieszkania) i okolicach (domy) ostatnie pół roku dostępny towar = porażka. chłop już się wyleczył z bycia spadkowiczem, jest gotów kupić na górce (albo i nie, bo może wcale nie jesteśmy na górce), ale nie ma nic fajnego. i nawet nie szukam w tej przebranej kategorii, w której Bekowicze się poruszali tylko w segmencie wyższym. jedyne co wisi to jakieś mieszkania typu 6/10 które ceną udają że są 10/10 i od 1.5 roku nikt ich kijem nie tknął. a fajny nowoczesny dom w tej części świata to już się nauczyłem, że raz na 3 lata się pojawia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nieruchomosci
  • 22
Niestety trzeba być bardzo szybkim i decyzję o zakupie mieszkania podejmować z szybkością jaka decyduje się o zakupie bułek.


@milfhunter69:
To jest największa patologia na tym rynku. Wydajesz krocie, a tak naprawdę nawet za bardzo nie masz czasu się zastanowić.
Nie wolisz sobie zbudować?


@haha123: a orientowałeś się kiedyś ile jest #!$%@? z budowaniem? bo ja niestety tak. kuźwa uzbroić działkę to nawet nie jest takie proste jak się okazuje, a co dopiero budowanie
a orientowałeś się kiedyś ile jest #!$%@? z budowaniem? bo ja niestety tak. kuźwa uzbroić działkę to nawet nie jest takie proste jak się okazuje, a co dopiero budowanie


@affairz: trochę przesadzasz, mój wujek ma firmę budowlaną, taką małą właśnie domki stawia, zarówno etatowcom jak i osobom które prowadzą firmy i są w pracy 24/7. Większość rzeczy on sam organizuje na budowy jak materiał, dostawy. Jak już miałbyś z czymś problem
@Sabarolus: w mieście mieszkania ok 100m top floor, widok na zieleń lub wodę, 2 MP, duże okna do ziemi + HS w salonie, zachodnia strona miasta lub w okolicy miasta również po zachodniej stronie nowoczesny dom z płaskim dachem, dużymi przeszkleniami, dużym garażem, dużą działką

nadmienię że oba powyższe już prawie kupiłem xD mieszkanie w zeszłym (sprzedawca się wycofał, nie sprzedał, kisi puste), dom w tym (ja się wycofałem bo sprzedający
@affairz: powodzenia. Ja bym sam budował przy takich wymaganiach.Przepłacić nawet, ale wziąc firmę, która sama dowiezie stan deweloperski. Takiego mieszkania się imo łatwo w Łodzi nie kupi. Jedyne co przychodzi mi do głowy to ta inwestycja obok Dworca Kaliskiego, Arche bodajze. Ostatnie piętro, bardzo wysokie sufity.