Wpis z mikrobloga

Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną rolę w Grand Theft Auto VI - co z pewnością jest ekscytujące.

I myślę sobie wtf co jest ekscytującego w na siłę wciśniętej w imię poprawności politycznej baby do męskiej gry? Przecież to się odechciewa grać i widzę, że nie tylko ja tak mam.

#gry #gta #gtavi #przemysleniazdupy #gorzkiezale
Pobierz WielkiNos - Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną ro...
źródło: temp_file4092288363812518053
  • 143
@WielkiNos bardzo chciałem ci sensownie odpisać ale nie ma sensu xdd To ty dzwonisz generalnie i to ty zesralas się o wymyślony przez ciebie problem na wymyślony przez ciebie temat xd
@Krisskow: To nie kwestia poprawności politycznej co GTA kojarzy się z gangsterami, mafia itd. Kobieca postać w mojej opinii tu również nie pasuje, mogłaby być jedynie ciekawą wstawką. Nikt się nie #!$%@? że w Tomb Raider jest tylko kobieca postać bo tak to zostało wykreowane.
@WielkiNos: no to juz chyba za grubo lecisz. Co jest zlego w zenskiej protagonistce w grze?

Sluchajcie, #!$%@? lewaki z japoni w 1994 roku sztucznie wprowadzili poprawnosc polityczna poprzez uczynienie protagonisty kobieta, bo w Final Fantasy VI glowna postacia byla tam Terra. Dodatkowo chyba jakas lewaczka bo miala zielone wlosy xD

Co sie dzieje z tym swiatem, iks de.

Sorry dla mnie to juz odklejka i wymyslanie problemow z dupy.