Wpis z mikrobloga

Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną rolę w Grand Theft Auto VI - co z pewnością jest ekscytujące.

I myślę sobie wtf co jest ekscytującego w na siłę wciśniętej w imię poprawności politycznej baby do męskiej gry? Przecież to się odechciewa grać i widzę, że nie tylko ja tak mam.

#gry #gta #gtavi #przemysleniazdupy #gorzkiezale
Pobierz WielkiNos - Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną ro...
źródło: temp_file4092288363812518053
  • 143
@WielkiNos: Fajnopolaczki się zesrały, a napisałeś prawdę. Gierki to zawsze było i w sumie dalej jest piwniczane hobby. A jak wiadomo przegryw = pogarda dla płci przeciwnej.

Ale ameby i tak się będą jarać.
@WielkiNos:
E, w poprzednich częściach przewijały się jakieś baby-gangusy. Natomiast zabieg trochę dziwny ze względu na fakt, że (strzelam z dupy liczbą) 90%+ graczy GTA to faceci xd.
Gierki to zawsze było i w sumie dalej jest piwniczane hobby. A jak wiadomo przegryw = pogarda dla płci przeciwnej.


@StaryDziad12 tylko, że ja jestem tą płcią przeciwną xd Po prostu nie lubię grać postaciami kobiecymi w tego typu grach, bo mi one do takich ról badassów nie pasują.
dlaczego ty postanowiłaś od jakiegoś czasu pisac takie posty, które dadzą ci poklask u przegrywów mizoginów?


@Tymajster nic nie postanowiłam. Po prostu z okazji wyjścia trailera przeczytałam jakiś artykuł i mnie wkurzyło, że główną bohaterką będzie kobieta, a facet do wyboru to jakiś jej przydupas. Ta poprawność polityczna narobiła szumu i gdyby nie to może nikt by się nie czepiał aż tak o moje prywatne preferencje.

@TheChronic to nie czytaj. Ma opcję