Wpis z mikrobloga

Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną rolę w Grand Theft Auto VI - co z pewnością jest ekscytujące.

I myślę sobie wtf co jest ekscytującego w na siłę wciśniętej w imię poprawności politycznej baby do męskiej gry? Przecież to się odechciewa grać i widzę, że nie tylko ja tak mam.

#gry #gta #gtavi #przemysleniazdupy #gorzkiezale
Pobierz WielkiNos - Czytam sobie dziś na jednej stronie: kobieca postać ma odegrać znaczną ro...
źródło: temp_file4092288363812518053
  • 143
Może będzie możliwość grania trzema postaciami, jak w GTA V.


@CandyToy: Patrząc po trailerze ja bym powiedział, że dwoma bo tam w sumie mocno parę eksponowali.
Na razie i tak nadal niewiele wiadomo, więc trzask d*p niektorych o te spekulacje jest wspaniały :D
@WielkiNos: Przeszłaś sama siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi sie że nienawiść do własnej płci jest brakiem akceptacji własnej osoby.
Ale ja nie o tym.
Czemu to "męska" gra?
Jak miałaby wyglądać damska?

W Rdr online mnóstwo facetów gra żeńską postacią, tłumaczą to tym że jeśli mają grać latami w coś to wolą patrzeć na kobiety tył niż jakiegoś gościa. W ten sposób niby gram z
@WielkiNos Twoje wpisy są straszne, musisz mieć straszne kompleksy, że szukasz atencji u wykopków zawsze będąc przeciwko swojej płci - o ile faktycznie jesteś różowym paskiem, bo trochę mi to śmierdzi fejkiem. Próbujesz być taka super fajna w oczach wykopowej męskiej społeczności (szczególnie tej takiej antykobiecej) że kompleksy aż wylewają się z monitora. Współczuję
dlaczego ty postanowiłaś od jakiegoś czasu pisac takie posty, które dadzą ci poklask u przegrywów mizoginów?


@Tymajster: Przecie to jakiś przegryw z fałszywym różowym.

szukasz atencji u wykopków zawsze będąc przeciwko swojej płci

@Beesly: jak wyżej
@WielkiNos: mój niebieski zawsze jak ma wybór postaci, to wybiera damską, bo jak to mówi "jeśli ma się gapić na jakiś tyłek przez kilka godzin, to niech to chociaż będzie damski tyłek". A tak na poważnie, to co za różnica, jaką płeć ma postać? Liczy się to, jak się w to gra, fabuła. Jeśli historia postaci i jej wpływ na grę będzie interesująca, to nie widzę problemu. Mogli tam też wcisnąć
@WielkiNos głupich zachowań? Pojawienie się kobiety w grze to głupie zachowanie?
Poza tym sam sposób w jaki odpisujesz facetom a w jaki mirabelkom już świadczy o Twoich kompleksach i negatywnym podejściu do własnej płci. Przykre.
Bardziej boli mnie ilość na siłę wciśniętych murzynów gdzie ich populacja w USA to jakieś 15%


@mishka49: w USA ogółem tak, ale VI dzieje się w mieście inspirowanym Miami, gdzie czarni, latynosi i mieszańcy czarny+latynos stanowią ponad 75% ludności