Wpis z mikrobloga

Spędziłem spokojnie przy samym GTA:SA ok 1000 godzin na wszystkich możliwych platformach ( ͡º ͜ʖ͡º) o innych częściach już nie mówiąc. I ból dupy Wykopków o to, że w trailerze jest za dużo czarnych to przejaw największej głupoty XDDDD wiecie cymbały, że była już kiedyś (2004) część nie dość że z dużą ilością murzynów, to jeszcze jeden z nich był głównym bohaterem, a najlepszym przyjacielem był meksykanin ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i to prawie 20 lat temu. I nie było gadania o poprawności politycznej. Polecam obejrzeć też mozaikę demograficzną i kulturową Miami gdzie biali nie są większością. A jeśli tak was czarni bolą to możecie to sobie tłumaczyć tym, że w końcu gra o przestępcach więc są na dobrym miejscu w dobrej ilości. ()

#gta
#gry
#bekazprawakow
#grandtheftauto
granatzkulkami - Spędziłem spokojnie przy samym GTA:SA ok 1000 godzin na wszystkich m...

źródło: gta sa

Pobierz
  • 36
część nie dość że z dużą ilością murzynów, to jeszcze jeden z nich był głównym bohaterem


@granat_z_kulkami: to co napisałeś to prawda, ale tylko w połowie.
Gdybyś nie był wielce jaśnie oświeconym gejmerem który próbuje na tym rancie hejtować wykopków za liczenie murzynów wiedziałbyś że zaraz po premierze GTA SA była równie mocna afera że główny bohater jest murzynem do dzisiaj obija się to echem.
Nie bez powodu pojawiły się mody
@Rodriquez:

była równie mocna afera że główny bohater jest murzynem do dzisiaj obija się to echem.


Tak mocna, że prawie nikt o tym nie slyszal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głośniejsze były oskarżenia o rasizm i stereotypy.
Większość jednak miała to w dupie.

Nie bez powodu pojawiły się mody na białego CJa i dopiero wtedy można było normalnie ograć gierkę.


Mit wyciągnięty z dupy.
Napewno biały CJ pasował
Duszqable - @Rodriquez: 
 była równie mocna afera że główny bohater jest murzynem do ...

źródło: f5ec162affbed86884a76f2ae2fc6aa1bfbf1ab2a5112cb1adf5aa0cbdcc31af

Pobierz
@assninja: Grasz w to co lubisz i kim jeśli jest coś nieakceptowalnego i nie ma możliwości zmiany tego to po prostu w to nie grasz.
To jest tak samo jak z Fallout, bethesda przejeła tytuł zrobiła Skyrima w postapo niszcząc uniwersum który był legendą.
Tak mocna, że prawie nikt o tym nie slyszal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy słyszeli nawet w CDA w dziale Action Redaction było wtedy o tym głośno

Mit wyciągnięty z dupy.

no tak nie istnieje pierwszy z brzegu

Naucz się odróżniać hejt od krytyki.


@Duszqable: Wyzywanie wykopków od cymbałów bo w 2004 też był murzyn w GTA to niezła krytyka
Rodriquez - >Tak mocna, że prawie nikt o tym nie slyszal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszyscy słyszeli...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-12-05 08-16-39

Pobierz
@Rodriquez: Wow mod po dwóch latach od wydania gry xD Czego to dowodzi? Chyba tylko tego że rasiści są zawsze, nawet w czasach gdzie nie ma politycznej poprawności 20 lat temu. Więc z bólem dupy o murzynów nie chodzi raczej o to że np netflix #!$%@? często (gdzie ja przyznaję że #!$%@?). To
Tylko łatwa wymówka
@granat_z_kulkami ja to uwielbiam jak ktoś wylicza że grał w daną grę tysiące godzin (koniecznie bez licznika czasu). Często gęsto potem ten licznik dodają (z uwzględnionym czasem gry wcześniej) i wychodzi ze wyszły MOŻE dwie setki xD