Wpis z mikrobloga

@agiller: czemu w tirach nie robią takich dachów jak w domach, żeby śnieg sam spadał?

Jedyna wada, to taka, że deszcz by się lał, ale to można by dodać rynny (najlepiej obok wydechu). Śmieszne wyglądałby tir z soplami na rynnach.

"Mandat 300 za sople na rynnach" xD
Mam nadzieję że jeśli znów ktoś napisze "Zimo #!$%@?" to ta szczotka magicznie teleportuje mu się do tyłka.

#bekaztransa #zima #oswiadczenie #pracbaza #heheszki


@agiller: stary, po tej fotce darzę Cię ogromnym szacunkiem i przywracasz mi wiatę w to że wśród kierowców ciężarówek nie wszyscy mają IQ kostki mydła... wczoraj prawie wyłapałem taflą lodu "bo ja nie mam uprawnień do pracy na wysokości"
@agiller Dziękuję że oczyszczasz dach naczepy. Jesteś wyjątkiem.
Ja zimą trzymam się z dala od TIRów,bo jednego roku omal nie miałem wypadku przez bryłę lodu wielkości około 1m kwadratowego,która mi spadłaby na maskę i szybę gdybym gwałtownie nie przychamował.
@agiller szacunek za to ze robisz to, co trzeba. Nawet jak plujesz przy tym na ludzi.
Ostatnio dostałem w szybę śniegiem z autobusu. Dobrze, że to był miękki puch, a nie lód.
@maciejosky uwielbiam śnieg, bo uwielbiam odśnieżać. Idę odśnieżać zaraz jak spadnie, żeby przypadkiem nie zdążyło stopniec xddd
@goferek: przypomniała mi sie sytuacja z byłej pracy jak gdzieś koło 8 przyszedł nagły niezapowiedziany deszcz (bylo to w okolicy powrotu do biura więc wszyscy byli ostro wkurzeni a praca miała miejsca parkingowe tylko dla zarządu), wszyscy wchodzimy do biura przemoczeni jak psy, a szef chyba chciał pokazać jaki to on jest równy i dodał coś w stylu: "no mnie też dzisiaj strasznie zmoczylo bo wsiadam niby w garażu podziemnym, i