Wpis z mikrobloga

@tomszczyk: Wystarczy wybudować rampy przy parkingach a potem kasować np po 5 zeta w 2 lub 3 lata by się zwróciło a potem zarabiało na siebie. Wtedy powinno się walić mandatami bo nie odśnieżenie byłoby tylko konsekwencją zwyklego lenistwa.
@neonn: Oczywiście że się da, tyle że gość nie powinien tam w ogóle wchodzić bo nie ma badań na wysokość + jest to w ogóle sprzeczne z bhp, polska do tej pory nie ogarnęła żeby zbudować na każdym mopie obowiązkowo platformę do ściągania śniegu z dachu albo automatycznie albo ręcznie normalnie że możesz wyjść i ściągnąć.

Tak narzekają na tirowców, ale wychodź na śliską plandekę z nadwagą 10kg przy minus 14
@agiller: Patrz pan, właśnie wróciłem do domu z pracy i po drodze, na autostradzie, jakiś żwirosraj poczęstował mnie kilkoma pięknymi płatami śniegu z naczepy. Wchodzę na wykop, a tutaj normalny kierowca i odśnieża.
Jak właściwie kierowcy wchodzą na dach przyczep? Jest tam drabinka, musisz się podciągać czy jak?


@Kagernak: Przystawiają jakąś drabinę generalnie. Jako tako dostępu nie ma.
Mnie tylko zastanawia jak można łazić po dachu zrobionym z aluminiowych profili pociągniętych zmarzniętą plandeką?
Chyba, że odśnieżający jest szczypior, bo pode mną na bank by się cały dach zapadł.