Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mi się wydaje czy #badoo stało się aplikacją-scamem? Kiedyś (czyli jakieś 5-7 lat temu?) faktycznie było alternatywą dla #tinder ale obecnie to śmiech na sali. Kupiłem premium (czego żałuje) i nie było warto.

- brak darmowego premium (kiedyś było, dlatego teraz kupiłem) a bez tego nie możesz dawać lajków, pisać i zobaczyć polubień
- non stop widzę te same osoby, które widziałem 2-4 lata temu. Nawet zdjęć nie zmieniają
- mam wrażenie, że ogólnie liczba użytkowniczek jest mała a największy ruch generują boty
- nawet gdy cie paruje z kobietami to one nie odpisują albo po jednym zdaniu przestają się odzywać
- albo samotne matki albo fejkowe zdjęcia modelek zza granicy
- dlaczego pokazuje mi kobiety z całej Polski a nie tylko z mojego miasta?! (innym też jak czytam opinie)
- założenie nowego konta po miesiącu nic nie daje ale zrobienie z całkowicie nowego telefonu + inna sieć i nagle masz boosta
- restrykcyjna moderacja twoich zdjęć profilowych natomiast kobietom pozwala mieć zdjęcia z zakrytą kwarzą, od tyłu itp

#przegryw #podrywajzwykopem #tfwnogf #randki #zwiazki #relacje #blackpill #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mi się wydaje czy #badoo stało się aplika...

źródło: badoo-main

Pobierz
  • 13
@mirko_anonim: o czym ty piszesz? Jeszcze nie dawno miałem Badoo i normalnie miałem premke na trzy dni.

I bez premki możesz pisać z matchami

dlaczego pokazuje mi kobiety z całej Polski a nie tylko z mojego miasta?! (innym też jak czytam opinie


Bo nie umiesz w opcjach ustawić zasięgu?
@mirko_anonim:
1. apka na iphonie nie nadaje się do używania, co chwila wyskakują filmiki reklamujące kryptowaluty albo durne gierki na telefon
2. 50%, jak nie więcej to Ukrainki
3. paruje mnie z osobami, które dałem do blokowanych

non stop widzę te same osoby, które widziałem 2-4 lata temu. Nawet zdjęć nie zmieniają


To akurat na Tinderze też jest.
@mirko_anonim: Badoo to outlet. Albo laski 2/10 albo z dziećmi. Poza tym to nadal aplikacja randkowa - i typy i typiary szukają tam okazji na ONS, żeby odreagować poprzedni związek albo "związek".. Jak szukasz żony to zapomnij o appkach.
Anonim (nie OP): @Pralko-suszarka: niedawno czyli kiedy? od niedawna usunęli darmowe premium. Poza tym nie ma czegoś takiego jak opcja zasięgu - jest "w pobliżu" albo wpisujesz konkretne miasto a i tak pokazuje z całej Polski. Korzystam kilka lat z badoo i obecnie nie ma czegoś takiego jak mówisz a jak jest to poprosze screeny bo widocznie wiesz lepiej xD