Wpis z mikrobloga

@AnulkaS34d: Geniusz polegał w prostocie. Riffy według mnie super, a dość łatwe do zagrania na gitarze. W tamtych czasach nawet Metallica nagrała trochę nu metalowe St. Anger. Jest mało takich kapel nu, większość się po prostu nie wybija i zmienia gatunek albo kończy działalność. U nas jest zespół BHP z dziewczyną na wokalu, polecam obadać. Może nie 100% nu metal, ale fajny rozpierdziel robią. Napisz coś więcej o tym teledysku, tak
Całkiem spoko numer. Obadam więcej od nich, kojarzę nazwę ale ich poszczególnych kawałków nie bardzo. :)

@Vanlid: O, to ty młodziak jeszcze jesteś. ;) Album "Deaf Dumb Blind" Clawfinger był jednym z mocniejszych debiutów/wejść 1993 roku (kuuuźwa, ale jestem stary :/ ). To taki rapcore, nu i industrial w jednym, chociaż jak dla mnie, w tamtych latach, było mu bliżej do ówczesnego industrialu. Ciężko było to zaklasyfikować jednoznacznie, Limp Bizkit czy
@affairz: Smaczek jest tutaj (za wiki):

10 września 2001 roku, w przeddzień ataków terrorystycznych, które zniszczyły World Trade Center, Limp Bizkit otrzymał od organizacji zarządzającej World Trade Center, Port Authority of New York and New Jersey, list z podziękowaniem oraz kosz owoców za wykorzystanie budynków kompleksu w teledysku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rollin%E2%80%99_(singel_Limp_Bizkit)