Wpis z mikrobloga

@iskra-piotr: Ja w zeszłym roku miałem ich na 3 miejscu bodajże. Dużo słuchałem i czekałem na ich występ na Woodstocku, ale go odwołali i całą trasę po Europie wtedy. :( Ale jak tak patrzę, to forma ich raczej średnia, robią z siebie takich starych Januszy tym ubiorem, zwłaszcza Fred. xD
@faroth: Znam kapelę. Jakiś nowy numer widzę, całkiem spoko. Brzmi trochę jak metalcore'owa wersja Linkin Park na zwrotkach, breakdowny i zdzieranie gardła trochę pod obecne BMTH mi pochodzą. Z podobnych polecam Bury Tomorrow, o ile nie znasz. :)
@PROOOOOH: To całkiem fajno musiało być. Może Owsienko jeszcze ich spróbuje na Woodstock, chociaż się wypierał, że ich temat jest zakończony. Jednak 30-lecie festiwalu w końcu i powinien czymś dowalić konkretnym, żeby wszystkim laczki spadły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vanlid: od paru tygodni na YouTube oglądam mix piosenek nu-metalu z końca lat 90 i początek lat dwutysięcznych. Boże jaki to jest sentyment i przy okazji odkryłam sporo nowych kawałków i zespołów. Ale nadal szukam jednej piosenki i nie mogę znaleźć od prawie 20 lat, tylko kojarzę teledysk trochę:( Aktualnie nie ma już takich prawdziwiych zespołów numetalowych. Do końca życia zapamiętam jak w czerwcu 2003 usłyszałam pierwszy raz utwór Faint Linkin
@Cernold: Bo po prostu słuchasz muzyki dla debili. Teraz jest najlepszy okres dla muzyki. Teraz każdy może uruchomić jakikolwiek syntezator np. od Korga, Rolanda ITD. Na swoim komputerze, a co najważniejsze, mogą podzielić się swoim utworem w Internecie. Wcześniej wszyscy byli zależni od korporacji muzycznych.

A już bronić Limp Bizkit, że to jakaś ambitna muzyka, to po prostu, jedno wielkie XDD Oni byli zwykłym produktem, taka alternatywna muzyka dla ludu.