Wpis z mikrobloga

Zaczyna się ekospie*dolenie w #inpost
Najlepiej zaprzestańcie emisji dwutlenku węgla poprzez likwidację firmy, bo to wy go produkujecie, nie ja. Następnym razem wybiorę inną formę dostawy.
P.S. Założyliście już na twarze waszych kurierów mierniki emisji CO2 ?

#technologia #agenda2030 #klausschwab #cbdc #teoriespiskowe #sladweglowy #wef #nwo #ekoterroryzm
Pobierz sawes05 - Zaczyna się ekospie*dolenie w #inpost
Najlepiej zaprzestańcie emisji dwutle...
źródło: IMG_20231201_192116
  • 69
Następnym razem wybiorę inną formę dostawy.


@sawes05: nie słuchaj #!$%@? że straty wyceniono na 5 zł że inpost się po tym nie podniesie xd
Presja ma sens, skrupulatność i upór w dążeniu do celu ma sens. Na początku będziesz olewał inposta tylko ty, ale jak będziesz potrafił przekonać innych lub inni będą mieli #!$%@? na takie heheszki to w końcu inposta porzuci tyle ludzi że to odczują.
Najlepiej zaprzestańcie emisji dwutlenku węgla poprzez likwidację firmy, bo to wy go produkujecie, nie ja.


@sawes05: nic głupszego dzisiaj nie przeczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej zaprzestańcie emisji dwutlenku węgla poprzez likwidację firmy, bo to wy go produkujecie, nie ja.


@sawes05: lol. Przecież to ty jako ich (pośredni) klient tworzysz popyt. Gdyby nie ty to inpost nie miałby potrzeby istnieć. Jak to sobie inaczej wyobrażasz, według ciebie najpierw powstaje firma kurierska a dopiero potem liczy na to że uda jej się pozyskać klientów? xD
wam się wydaje to zabawne i głupie ale nawet nie wiecie jak większość miastowych czuje się jak eko-superbohaterowie wtedy XD


@StdPtr: Oho mamy typowego mieszkańca wsi, który czuje się takim głosem rozsądku, nie to co te wykształciuchy w mieście co rozumy posiadały a zdrowego rozsądku im zabrakło. Niczym się nie różnisz od chłopa co z widłami szedł na czarownice
@sawes05: o ile z jednej strony każdy sposób na upowszechnienie paczkomatów w miejsce dostawy przez kuriera z mojej perspektywy jest pożyteczny, tak te ślady węglowe są już ultrafikołem którego rzetelne policzenie nie jest w ogóle możliwe, a przynajmniej skrajnie skomplikowane. Do tego wpisuje się w irytującą retorykę przesuwania odpowiedzialności na tych którzy gówno mają i mogą, czyli konsumentów.

Super, dostarczenie paczki do paczkomatu dla 10 osób wygenerowało znacznie mniejszy ślad węglowy!
@Majkel2008: właśnie coś tu sie nie zgadzą, sami wspomnieli że do kosztów co2 dochodza serwerownie, sortownie i tak dalej
A tu nawet jakby ten paczkomat był 2km dalej to wyszło im prawie 10razy więcej C02
Chyba że liczą sumarycznie jakby wszystkie paczki musieli do domów rozwieźć hmm
wam się wydaje to zabawne i głupie ale nawet nie wiecie jak większość miastowych czuje się jak eko-superbohaterowie wtedy XD


@StdPtr: na ilu miastowych przeprowadziłeś te badania statystyczne?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.